ATUNCI TE INTREB EU ISTETULE. CINE FACE MAI MULT RAU IN TARA ASTA. Becali SAU SISTEMUL? CINE TE FACE PE TINE ACUM SA TE SCLAVESTI PRIN LUME SI IN TARA TA? Becali SAU SISTEMUL? TU ACCEPTI SISTEMUL IN DEFAVOAREA LUI Becali. NU CONTEAZA SISTEMUL, VREM Becali LA PUSCARIE. E MAI IMPORTANT Becali DECAT SISTEMUL pentru TINE MA PISPIRELULE? Lucrurile mici gen Becali sunt tinta voastra PISPIREILOR. Noi nu avem ca tinta Becali ci SISTEMUL si viata noastra, sa traim bine.Noi venisem sa ne razvratim impotriva sistemului si voi stati cu Becali in brate, PISPIREILOR!
Va rog sa puneti pe prima pagina postul asta... este in top10 pe 2009
. Are de toate. Cred ca asta e inaripatul care purta tricoul cu FREE Gigi! Daca nu este chiar EL, este mai mult ca sigur o ruda de-ale lui.
TOT FORUMUL IN COR... SI ACOLO IN SPATE: O-TE-VE , O-TE-VE!
