in momentul in care scopul nostru declarat este scaparea de bekali si din moment ce nicio alta actiune judecatoreasca, nicio alta oferta de cumparare, nicio injuratura, nicio intelegere si nicio presiune nu are efectul scontat, aceasta "auto-sesizare" a politiei chiar si vazuta ca un abuz mi se pare corecta
fa-te frate cu draq pana treci puntea.
nu putem schimba sistemul acum. daca vrem sa schimbam ceva ii taxam la alegeri!!
fomistilor daca nu va convine sistemul de ce luati parte la faurirea lui??
de ce isi permite unul sau altul sa va cumpere cu 100 lei la alegeri?
de ce cand aveti posibilitatea plasati subtil niste pile pentru cunostinte? de ce dati spaga la doctori? de ce va inchinati cand vedeti 100 de euro??
T1 si T2 nu sunt reprezentative pentru Steaua din simplu motiv ca majoritatea sustinatorilor de acolo (majoritatea) sunt "Suporteri" de rezultat!
asa ca lasati-ne sa ne ducem la bun sfarsit planul asta al nostru prin orice mijloace posibile si voi vedeti-va de vietile voastre!