FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Comunicat Peluza Nord

«1456»
84ava04.04.2009 18:08

V-ati vandut!

Respect SUD!

Mai dezbinati ca acum nu cred ca am fost vreodata.

crysty1404.04.2009 18:51
Mai dezbinati ca acum nu cred ca am fost vreodata.

 

Si din cauza cui... :cursing:

84ava04.04.2009 19:10
Si din cauza cui... :cursing:

Din cauza schimbului "de generatii" daca vrei,treptat multi au renuntat sa mai vina pe stadion scarbiti de tot ce se intampla si au fost inlocuiti de samantzari si "tarani" fani nea Gigi,a "liderilor" care mergeau pe banii lui in deplasari avioane si tot tacamu',de fapt ei la randul lor niste interlopi care nu au absolut nici o treaba cu religia Steaua.

In fine...vezi ce s-a intamplat in seara asta daca ai fost pe stadion si iti poti da seama de multe.

 

crysty1404.04.2009 19:15

Din pacate nu am fost la meci ca nu sunt din Bucuresti(nu ca asta ar fii un motiv intemeiat, dar in fine...).

Asta ziceam si eu...ca din cauza "lui".

mfun04.04.2009 19:20

am fost prezent la meci la t2

ce credeti?

numai tarani, oieri, care huiduiau protestul peluzelor.

mai bine ne lasa taranii astia, toti sclavii oierului, si raman acasa cu coasa lor cu tot

S.S.Lazio04.04.2009 22:15

am fost prezent la meci la t2

ce credeti?

numai tarani, oieri, care huiduiau protestul peluzelor.

mai bine ne lasa taranii astia, toti sclavii oierului, si raman acasa cu coasa lor cu tot

 

 

 

 

 

 

la ce te mai duci daca  sunt " tarani,oieri" etc... ?

GoAnTzA04.04.2009 22:21

sunteti niste nesimtiti !!!! am fost azi la meci Steaua-gloria si tot meciul Peluza Nord au scandat numai"Becali,LA PUSCARIE"da ce va face frate Becali va f**e nevestele???e un om ce vrea bine Stelei si atunci sa ii vrem si noi binele lui!!!aiurea:) :ce_oameni::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers: FORTZAAA STEAUAAA!!!!!!Forza Gigi!!!!!!! :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

anti gigi04.04.2009 22:31

uitati va la asta,nu intelege nimic,tu sigur dte tragi din maimuta la fel ca gibonu Gigi,nu pot sa ti urez decat multa sanatate

KERATOCONUS04.04.2009 22:53

Inaintea partidei cu Gloria Bistrita, am crezut ca Peluza Nord o sa renunte la protestele impotriva ciobanului. Insa, NU a fost asa si-mi cer scuze!

 

Numai uniti si luptand impreuna vom reusii sa-l determinam pe oiar sa paraseasca TEMPLUL!

FCSB * Ady05.04.2009 10:17

Nu o sa renuntam niciodata si cetatenii nenorociti ne huiduiau si eram Pro Becali , Nu am nimic cu Becali ca om , dar sa PLECE!

 

Becali pleaca din Ghencea , Pleaca din Ghencea.

Gigi , Gigi , Gigi , Gigi Lasa-neee , lasa-neee.

 

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

«1456»