V-ati vandut!
Respect SUD!
Mai dezbinati ca acum nu cred ca am fost vreodata.
V-ati vandut!
Respect SUD!
Mai dezbinati ca acum nu cred ca am fost vreodata.
Mai dezbinati ca acum nu cred ca am fost vreodata.
Si din cauza cui... ![]()
Si din cauza cui...![]()
Din cauza schimbului "de generatii" daca vrei,treptat multi au renuntat sa mai vina pe stadion scarbiti de tot ce se intampla si au fost inlocuiti de samantzari si "tarani" fani nea Gigi,a "liderilor" care mergeau pe banii lui in deplasari avioane si tot tacamu',de fapt ei la randul lor niste interlopi care nu au absolut nici o treaba cu religia Steaua.
In fine...vezi ce s-a intamplat in seara asta daca ai fost pe stadion si iti poti da seama de multe.
Din pacate nu am fost la meci ca nu sunt din Bucuresti(nu ca asta ar fii un motiv intemeiat, dar in fine...).
Asta ziceam si eu...ca din cauza "lui".
am fost prezent la meci la t2
ce credeti?
numai tarani, oieri, care huiduiau protestul peluzelor.
mai bine ne lasa taranii astia, toti sclavii oierului, si raman acasa cu coasa lor cu tot
am fost prezent la meci la t2
ce credeti?
numai tarani, oieri, care huiduiau protestul peluzelor.
mai bine ne lasa taranii astia, toti sclavii oierului, si raman acasa cu coasa lor cu tot
la ce te mai duci daca sunt " tarani,oieri" etc... ?
sunteti niste nesimtiti !!!! am fost azi la meci Steaua-gloria si tot meciul Peluza Nord au scandat numai"Becali,LA PUSCARIE"da ce va face frate Becali va f**e nevestele???e un om ce vrea bine Stelei si atunci sa ii vrem si noi binele lui!!!aiurea:) ![]()
![]()
FORTZAAA STEAUAAA!!!!!!Forza Gigi!!!!!!! ![]()
![]()
uitati va la asta,nu intelege nimic,tu sigur dte tragi din maimuta la fel ca gibonu Gigi,nu pot sa ti urez decat multa sanatate
Inaintea partidei cu Gloria Bistrita, am crezut ca Peluza Nord o sa renunte la protestele impotriva ciobanului. Insa, NU a fost asa si-mi cer scuze!
Numai uniti si luptand impreuna vom reusii sa-l determinam pe oiar sa paraseasca TEMPLUL!
Nu o sa renuntam niciodata si cetatenii nenorociti ne huiduiau si eram Pro Becali , Nu am nimic cu Becali ca om , dar sa PLECE!
Becali pleaca din Ghencea , Pleaca din Ghencea.
Gigi , Gigi , Gigi , Gigi Lasa-neee , lasa-neee.
![]()
![]()