FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alegere Echipe Divizia A

«123»
mihai141118.04.2009 15:51

ai mai mult de 5 ani?:|

ronaldo_020118.04.2009 19:07

iti dai seama cat il duce capu pe acest individ daca injura si in ziua pastelui :thumbdown:

blindica22.04.2009 21:31

@ionutz ,trece-ma la hall of fame ca am facut 3 ani de FcSteaua.Forum .La multi ani mie :beer2:

ronaldo_020123.04.2009 18:50

ionutz nu dai drumu la div a?

quitarr25.04.2009 16:33

a trecut 1 saptamana de la paste .. se mai tine ceva sau nu ? ca sa stiu

ronaldo_020125.04.2009 20:19

Am vorbit astazi cu ionutz si mi-a spus ca luni se va ocupa de tot!

i0nutz8326.04.2009 16:34

@quitarr: am fost 3 zile in delegatie la deva; trebuia cumva sa iti cer acordul ?

quitarr26.04.2009 19:45

nu trebuia acordul meu :)) ca oricum nu ti-l dadeam

am intrebat doar cand incepem ca sa stiu, ca am chef sa joc. Si nu sunt inscris in 2121343213 de campionate .. doar aici !

i0nutz8327.04.2009 19:58

Cu voia voastra de data asta, maine seara promit ca aveti programul la A. Am dat un reinstall la windows, sa pot juca test drive unlimited original. Vechea poveste, varianta piratata initial, instalat apoi original si destule probleme...

RobYnho28.04.2009 18:28

@ Ioane : Da un bip cand intri pe mess ..

«123»