ai mai mult de 5 ani?![]()
ai mai mult de 5 ani?![]()
iti dai seama cat il duce capu pe acest individ daca injura si in ziua pastelui ![]()
@ionutz ,trece-ma la hall of fame ca am facut 3 ani de FcSteaua.Forum .La multi ani mie ![]()
ionutz nu dai drumu la div a?
a trecut 1 saptamana de la paste .. se mai tine ceva sau nu ? ca sa stiu
Am vorbit astazi cu ionutz si mi-a spus ca luni se va ocupa de tot!
@quitarr: am fost 3 zile in delegatie la deva; trebuia cumva sa iti cer acordul ?
nu trebuia acordul meu
ca oricum nu ti-l dadeam
am intrebat doar cand incepem ca sa stiu, ca am chef sa joc. Si nu sunt inscris in 2121343213 de campionate .. doar aici !
Cu voia voastra de data asta, maine seara promit ca aveti programul la A. Am dat un reinstall la windows, sa pot juca test drive unlimited original. Vechea poveste, varianta piratata initial, instalat apoi original si destule probleme...
@ Ioane : Da un bip cand intri pe mess ..