FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alegere Echipe Divizia A

«123»
quitarr03.04.2009 17:52

15.quitarr - Everton

 

 

RobYnho04.04.2009 09:22

16. roby29steaua - ACF Fiorentina

Sergyu1604.04.2009 10:18

1. mihai1411 - FC Barcelona

2. meph_frumossu - Manchester Utd.

3. dany_racari - Inter Milano

4. ronaldo0201 - AC Milan

5. f1or_cs - Arsenal Londra

6. only_babbardel1 - Bayern Munchen

7.fifa_for_fun - FC Liverpool

8.alinn50c - Real Madrid

9. s3rgyu_adriano_13 - Juventus Torino

10.mihainho_86 - Chelsea Londra

11. marianbolohan - CF Valencia

12.ady_adinho- Aston Villa

13. fallenangell00200 - Olympique Lyon

14.badboy_steaua - AS Roma

15.quitarr - Everton

16.roby29steaua - AC Fiorentina

17.kta1412 - Tottenham Hotspur

18.yamasha_tusca -

B33KTA04.04.2009 10:27

17. kta1412 - Tottenham

crist3a04.04.2009 16:23

18. yamasha_tusca - Manchester City

sharkybv04.04.2009 16:33

poate sa inceapa alegerile si in B, nu?:)

bubutza04.04.2009 16:45

da. asa ar trebui. Eu aleg primul.

 

quitarr04.04.2009 17:54

acum ca se stiu echipele .. propun sa inceapa macelul :boxing:

ronaldo_020106.04.2009 13:54

1. mihai1411 - FC Barcelona

2. meph_frumossu - Manchester Utd.

3. dany_racari - Inter Milano

4. ronaldo0201 - AC Milan

5. f1or_cs - Arsenal Londra

6. only_babbardel1 - Bayern Munchen

7.fifa_for_fun - FC Liverpool

8.alinn50c - Real Madrid

9. s3rgyu_adriano_13 - Juventus Torino

10.mihainho_86 - Chelsea Londra

11. marianbolohan - CF Valencia

12.ady_adinho- Aston Villa

13. fallenangell00200 - Olympique Lyon

14.badboy_steaua - AS Roma

15.quitarr - Everton

16.roby29steaua - AC Fiorentina

17.kta1412 - Tottenham Hotspur

18.yamasha_tusca - Man. City

 

 

@ionutz cand dai drumu la noul sezon?

RobYnho06.04.2009 14:52

Baaaaa..i'a apuca'te de invatat mah si lasa Fifa.

ronaldo_020106.04.2009 14:54

Lasa ca e timp si de fifa,mai ales ca il ultima vreme mai tot timpu facem programu mai scurt :bananadance:

quitarr10.04.2009 01:29

acuma serios .. cand incepem .. ca imi ies din forma

DoctorLov14.04.2009 12:26

facem si noi un program ceva ? L-au inchis astia si pe Moderator ? :))

RobYnho14.04.2009 12:51

@ doctorlov warn +50 % =))))

mihai141114.04.2009 14:16

a spus ca dupa sarbatori incepem

 

ps:ionute updateaza si tu hall of fame ;))

i0nutz8314.04.2009 15:53

Incepem dupa Paste, asa cum am spus-o si pe alt topic. Pana atunci speram sa completam locurile din B. Oricum nu avea sens sa incepem zilele astea pentru ca apoi sa luam pauza..

mihai141117.04.2009 05:43

Sarbatori Fericite, aveti grija cu bautura si ouale :)

Sergyu1617.04.2009 06:21

Sarbatori Fericite tuturor!

ronaldo_020117.04.2009 07:51

Sarbatori fericite tuturor!!

F1oRinho17.04.2009 08:09

Sarbatori fericite !! :beer2:

branica17.04.2009 17:48

Sarbatori fericite tuturor :*

DannY_118.04.2009 07:26

Paste Fericit ! :gathering:

 

 

blindica18.04.2009 09:32

Sarbatoarea Sfanta a Pastelui sa va lumineze pe drumul corect !

 

Paste fericit !

 

Forza Steaua. fular-campionii

marianb18.04.2009 09:35

Sarbatori Fericite

Sevlow2418.04.2009 15:26

paste fericit

M@@eeeeeee Gigi

_

(_) curu lu Gigi

«123»