Asta nu e din cauza lui Fecali (care are si el o gramada de bube in cap) ci din cauza idiotzilor care faceau ca maimutele ori de cate ori aia 2 de la Shelbourne atingeau mingea. Asta e... daca vin la meci toti frustratii care nu se pot descarca in alta parte...Desi e exagerata, decizia e corecta.
in sfarsit cineva cu capul pe umeri! pt ceilalti, no offense! si mie mi-e super ciuda ca marlanii aia au fost asa de drastici, dar ne-am facut-o cu mana noastra! de fapt nu adevaratii suporteri, care vin la meci si fac ce trebuie (adica sa incurajeze echipa si pe baieti) sunt de vina ci ratatii aia care se credeau la gradinita si care nu stiu nimic despre Steaua si strica imaginea clubului
imi pare rau, dar pana si Jiji e mai presus de ei!
pacat ca nu jucam pe Ghencea; cred ca tocmai ne-am pierdut (prosteste) un atu f, f important!!! multumim, maimutoilor!
