27.03.2009 17:39
Incearca tu sa gasesti unde e afirmatia...Steaua era nimic inainte de Gigi....Pai chiar asa,suntem oameni seriosi?
Incearca tu sa gasesti unde e afirmatia...Steaua era nimic inainte de Gigi....Pai chiar asa,suntem oameni seriosi?
A venit Becali,a dat notorietate echipei si ce sa vezi...ani buni la UEFA (2004-2005) stadioane arhipline,chiar si in provincie cand juca Steaua.
Adica Steaua era necunoscuta pana sa vina Jiji. Adica era nimic pentru multi (din moment ce nu ai cunostinta de existnta la ceva, pentru tine acel ceva reprezinta nimic).