@Lari
Nu e frumos sa spuna in public cate ceva despre ei.Dar daca le plateste salarii mari,la timp le da o gramada de prime,inseamna ca profesional ii respecta....respecta contractele...nu face precum rapidistii. Voi ganditi-va la faptul ca acesti fotbalisti sunt platiti regeste fata de oamenii obisnuiti si unii dintre ei chiar trebuie uneori pusi la punct.Eu pentru banii pe care ii primesc ei,as da efectiv totul pe teren. Becali e de condamnat pentru multe dar nu si pentru ca unii fotbalisti isi bat joc pe teren de tricoul Stelei,datorita faptlui ca li se schimba viata de cand se muta in capitala.
daca seful tau vine si convoaca o sedinta cu toti colegi tai si cu cei de la firmele de pe langa... si te jigneste in de fata cu ei, da cu tine de pamant, tu cum te-ai simti?
