Nimeni nu observa ca in momentul in care Steaua ia portari, acestia apara superb (vezi cazul lui Carlos, Andrey sau Zapata) si pe urma...in jumatate de an se intampla ceva si parca uita cum sa apere? Toti acesti portari au ceva in comun - antrenorul cu portarii. Nu se poate ca acestia sa uite fotbalul, nu se poate sa nimereasca Steaua doar portari buni pe juma' de sezon
Pai daca antrenorul cu portarii e var de gradul al doilea cu ciobanul te mai mira ceva? Salvatorul Stelei si-a infipt aghiotantii in toate posturile cheie. Managerul competent e chiar el insusi, presedintele clubului e un lingau, medicul echipei e de fapt veterinar, dar nu-i dam voie sa plece la cioban. Cine mai finanteaza echipa domn'le?
Desigur, sa le raspund si celor care il contesta pe Lacatus-antrenorul: sase, stati pe faza, Leo Strizu si Teia Sponte se antreneaza in umbra.
