FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sex Life - Spune Si Povestea Ta !

«123»
Ronnie16.10.2009 15:37

Ce masinarii de sex pe fcsteaua.ro

 

 

bossy16.10.2009 15:49

Probabil,nu stiu.

 

Am baut, 3 pahare de whisky(B..........'s nu stiu daca e voie sa spun numele pe fata)de 250ml cu 3 cuburi de gheata,whisky in el pana la jumatate si la fiecare pahar cate o cola,asa se bea acolo,si sa stii ca nu e rau.

Cert e ca eu nu am ajuns la finish nici macar prima oara :cursing::wall: .

 

 

David16.10.2009 15:52

Exista si la dinamuisti,doar ca acolo se face intre ei.dINAMU sustine gayii..

bossy16.10.2009 16:16

Ouch!!!!

Probabil de aia fac scandal pe toate stadioanele pe unde merg,le urca "nivelu'",iti dai seama ce "recolta" exista pe stadioane pentru ei?

Nici nu vreau sa ma gandesc ce s-ar intampla daca te-ar prinde o haita. :spank::no:

 

_yang16.10.2009 22:20

Ba da' virgini...? Nimeni ?

Sau mai exact... VIRGINE?

Chiar daca ne-am mutumi si cu vagine...

AG16.10.2009 22:45

de unde dracu virgine ?

dulcicutza17.10.2009 07:16

Specie rara buey....pe cale de disparitie...

axl17.10.2009 07:32

Iar tu, diavole?

 

fredysteaua17.10.2009 07:39

virginele au disparut de mult...

pe cale de disparitie sunt alea care o vor doar 1 data pe zi.

dulcicutza17.10.2009 08:04
Iar tu, diavole?

Da ingeras. :)))

Fane17.10.2009 09:36
Ba da' virgini...? Nimeni ?

Sau mai exact... VIRGINE?

Chiar daca ne-am mutumi si cu vagine...

 

S-ar putea sa mai gasesti cu putin noroc vreo doua-trei pe la gradinita...nu bag mana in foc ;)

 

puyol17.10.2009 10:34

sau la kiki riki miki...

_yang17.10.2009 11:39
S-ar putea sa mai gasesti cu putin noroc vreo doua-trei pe la gradinita...nu bag mana in foc ;)

 

 

Nu,nu... Ca vreau sa-mi pastrez virgina gaura din fund...

dulcicutza17.10.2009 12:03

O doamne!Ce aberatii puteti spune :))) axl cred ca are abonament la farmacie,tot salariul il da pe lubrifiant!

axl17.10.2009 12:35

Ia intreab-o pe mama ta.

puyol17.10.2009 12:38

eu cand merg la farmacie imi cheltuiesc toti banii la cantar.

valentin2day17.10.2009 14:03

In 1909 Dracula sugea sangele fetelor virgine

In 2009 a murit de foame. RIP!

_yang17.10.2009 14:34
In 2009 a murit de foame. RIP!

 

Cred ca e mort de mai mult timp...

MikStelista29.10.2009 14:15

Vad ca tot va luati de fetele care renunta prea devreme la virginitate! Dar voi ce ati face daca am avea mentalitatea: "Ma abtin pana in noaptea nuntii!" ? :naughty:

puyol29.10.2009 15:18
Vad ca tot va luati de fetele care renunta prea devreme la virginitate! Dar voi ce ati face daca am avea mentalitatea: "Ma abtin pana in noaptea nuntii!" ? :naughty:

 

in cazul asta eu m-as abtine pana in noaptea nuntii... de aur :)

MikStelista29.10.2009 19:32
in cazul asta eu m-as abtine pana in noaptea nuntii... de aur :)

 

Yeah right! :))

alex_costin8007.12.2009 20:04

sa fie sanatoasa! :bananadance:

fredysteaua07.12.2009 20:49
Ia intreab-o pe mama ta.

 

 

respect

Lari02.01.2010 23:34

Scurt curs de protectionism:

Clipboard02.jpg

«123»