FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sex Life - Spune Si Povestea Ta !

«123»
Fane09.03.2009 16:35

@LRP

A mai imbatranit si el intre timp..nu mai e ce-a fost :confused:

Deja e un batranel senil si pervers.

Marius09.03.2009 16:44

Deci topicul are... priza la public :D

MALDINI09.03.2009 17:04
:)) Mda...ce sa zic .. tare topicu :)) I sa vedem .. Don Juaniiiiiii iesiti la interval :D
bodanelu09.03.2009 17:12

mai taci mah

Le reseau pansant09.03.2009 17:49
@LRP

A mai imbatranit si el intre timp..nu mai e ce-a fost :confused:

Deja e un batranel senil si pervers.

pai si cum a aterizat asta pe forumul nostru?

Dragoshel09.03.2009 18:03

axl, zi-ne si noua useru tau de pe situ ala :))

Azzido09.03.2009 18:04
JDERUL10.03.2009 08:25

[quote name='jojooz' As aprecia dak mia-ti recomnda ceva,un cabinet de planificari familiale...sau o ideee stiu k multe fete trec prin asta da uneori devine apasator merci!

 

 

 

Daca ai fii feta,ti-as recomanda sa schimbi partenerul,dar....dupa scris si modul de exprimare se vede ca esti un baietel ,,teribil"care a inceput sa fie interesat de unele probleme ale fetelor (despre care a auzit si i se par fascinante). Ai rabdare.Cand vei mai creste vei afla si mai multe si,mai important,vei intelege mai multe!

 

 

p.s.

Atunci s-ar putea sa nu ti se mai para chiar atat de interesante.

 

Ionutz8610.03.2009 09:18

"am o fantezie in care mi-o trag cu multi,mai mult de 10,eu sa fiu singura tipa din acel loc,as vrea tare sa fac asta dar imi e teama sa nu se duca vestea...sunt in abstinenta de cam o sapt...cred k de asta am inceput sa o iau razna!! "

 

Iti poti imagina la cate filme porno s-a uitat fetita asta ?! :))

 

Si cat de dependenta e :)))

 

F.utacioasa mica :x :))

ady_ultras10.05.2009 17:34

bomba topicul, mai fhutaciosilor :)) legat d c a scris fata aia, prima care a deskis topicul,2 sfaturi, fa-o anal cu el si in maxim 5 minute o sa ai un orgasm de iti sare p!zda p pereti, daca nici asa nu merge, SKIMBA **** ,n-ai alte variante :))

 

legat d mine, ?? nu am probleme la capitolul asta,defapt am una mica, care e total inversa :)) primul numar ma tine uneori si 2 ore, iar al 2-lea termin in 10 minute,iar restu sunt de durata normala,de[inde daca beau sau nu :)):D da femeia e fericita si multimita,nu e panica ,

iesiti la interval mah c va e rusine ?:))

ady_ultras10.05.2009 17:39
Pai plm, asa am facut si eu cu 3 intr-o zi, la intervale de juma de ora, in locatii diferite si fara pic de alcool. Vroiam sa-mi demonstrez mie insumi nu stiu ce.

Asa ca astea nu se pun.

Cu 2, amandoo odata, cu perversiuni si palme peste buci. Astea se pun.

eu am avut mare deceptie intr-o zi,eram la un tovarash cu 3 pizde, una a plecat,au ramas 2, am vrut sa o pun cu una din ele, tipa care in trecut era topita dupa mine, si nu vroia , zicea k daca o face cu mine se indragosteste :)) dupa chinuri groaznice ( bausem si aveam kef mare de dat la buci ) m-am lasat pagubash, am baut in continuare si am plecat acasa, acuma omu a ramas singur cu ele, si ce crezi,.. le-a tras-o la aman2 simultan ,le-a filmat :)) ..nasol a fost k a 2-a zi radea d mine pe la liceu :)) si m-am facut de kkt,in anii de liceu eram cunoscut un mare fustangiu care nu rata ce isi propunea, uite k am vazut si ce inseamna sa ratezi si e nasol :)))

dulcicutza31.05.2009 12:09

ahahahahhaha n-am mai ras asa de cand a aparut laura andresan cu topul ei despre barbati =)) =)) Cum ma sa nu stii ce e ala orgasm sau sa nu ajungi la el,pai inseamna ca prietenul ei e un impotent =)) ...pt fata din primul topic as avea un singur sfat...cauta pe altul sau pune-l sa-ti faca un oral :))))

 

Si acum baieti sariti =))

Fane31.05.2009 12:22

@dulcicutza

 

ce e ala oral ?

dulcicutza31.05.2009 12:26

Pai n-ai dat nici un examen oral? :)))))

Fane31.05.2009 12:29

nu...doar scris :confused:

dulcicutza31.05.2009 12:30

Cauta pe youtube :))

Fane31.05.2009 12:32

multumesc mult...acum o sa ma luminez si io`

dulcicutza31.05.2009 12:35

Sa ne povestesti si noua dupa :)

Fane31.05.2009 12:36
Sa ne povestesti si noua dupa :)

 

abia astept :thumbup:

dulcicutza31.05.2009 12:37

si eu :beer2:

S.S.Lazio31.05.2009 16:53
Cataline, eu eram cu amandoua in pat si ele abia asteptau. Dar m-am emotionat atat de tare incat am ratat ocazia. Ele saracele s-au pus pe somn si cand eu am fost gata, nu au mai vrut cu niciun chip. Adormisera bustean. :laugh:
 

 

buna asta :)))))))))))))

 

 

 

bossy16.10.2009 10:04

Am si eu o mica experienta de povestit, dar nu ma mandresc cu ea.

 

A fost in vara lu' 2008 prin august,eram in Spania.

Intr-o-o seara,am mers cu un prieten si cu,,,,,, cumnatamiu, la discoteca din sat.

Am baut putin dupa care cumnatamiu a venit cu ideea sa mergem la "club".

Zis si facut. Ne-am dus,am luat cate-o "fata" si am mers in camere.

Acolo te duce te pune pe bideu si te spala la piston.

Ajungem in pat,imi pune "caciula" si o ia in gura :bananadance: .

Dupa care am trecut la actiune,in doua pozitii, ea peste mine si eu peste ea,dadeam dadeam :bananadance: ,era cald,ea tot ma stergea pe fata cu servetele ca eram tot transpirat.

Trece o vreme si deodata o striga cineva,(in gandul meu WTF?!)era o alta fata care o anuntase ca ora s-a terminat.( aaaaooleeeeuuuuu poi si pe "asta" cine-l mai culca acuma?!!!!)

Si asa am ramas cu pistonul in soare.....sau in luna ca era seara.

 

A fost o nebunie de-o seara,asta e.

Deabia implinisem 18 ani in martie 2008.

 

Acuma sincer nu m-as mai duce la asa ceva.

 

Radeti daca vreti si faceti misto ca nu ma supar!

rezistenta_ultras16.10.2009 12:53

tu esti cu adevarat viril daca dupa 1 ora de sex nebun nu ti-ai dat drumul.

clar...l-ai detronat pe romeo fantastik...tu esti noul rege al sexului.

bossy16.10.2009 13:04

Iti spun sincer ca nu-mi doresc astfel de "grade".........prefer sa raman doar sub numele de bossy,nimic mai mult.

Probabil ca e si din cauza bauturii,de baut nu am baut foarte mult,dar afecteaza si asta zic eu.

Repet,eu nu vreau sa primesc astfel de grade,am povestit doar ca un fapt divers,nu sa ma laud,ba' mai mult mie m-i se pare penibila putin.....

AG16.10.2009 15:12

depinde si de bautura ma, mie mi s-a intamplat sa ma tina 2 ore primu numar, si al 2-lea 10 minute.. fapt care m-a lasat putin confunz 2-3 zile :))

«123»