Pacat ca am ratat foarte multe ocazii. Am vazut 1-2-uri frumoase, scheme de joc, joga bonito-uri. Eu zic ca suntem pe drumul cel bun. Ne lipseste doar acel gram de noroc.
Sa ma c*c pe el de meci.
iti place sa te minti in general ? mai ales cu "Eu zic ca suntem pe drumul cel bun." sa fim seriosi de 3 ani tot suntem pe drumu cel bun , cand defapt n avem nici o treaba cu realitatea , nu tu mijloc , nu tu atac, nu tu antrenor , nu tu conducere , care drum bun ?
meritam un loc mai jos decat suntem acum , daca va place sa va mintiti e treaba voastra .
pentru un viitor mai bun sper sa nu prindem Cupa UEFA , poate asa pleaca Lacatus si dam-dam-dam-Becali