"Cum nu vii tu, Tepes doamne, ca punand mana pe ei,
Sa-i imparti in doua cete: in smintiti si in misei,
Si in doua temniti large cu de-a sila sa-i aduni,
Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"
Observ cu mare tristete ca noi romanii ne-am prostit de tot. Mai vad reactii cum ca ar trebui s-o lasam mai moale cu protestul ca daunam echipei, vad atati becalisti de ma lasa nervii.Pai cred ca se rascoleste in mormant Sfinxul cand vede in ce hal a ajuns Steaua, cum ne iau toti papagalii la misto, toti cainii si subpodarii frustrati. Din cauza jegului ala din loja am ajuns sa nu mai speriem pe nimeni, am ajuns sa nu mai avem ca obiectiv eventul. Eu nu mai vreau sa vad Ch League in Ghencea cate zile o mai fi ciobanul la echipa poate asa da Dumnezeu si ne lasa in pace pt totdeauna. Iar in legatura cu protestul ar fi pacat sa renuntam acum. Ori el ori noi si eu cred ca va pierde ciobanul.
Forza Steaua (adevarata Stea, cea cu spiritul armatei nu gluma asta din zilele noastre)
