06.03.2009 12:50
hai sa ne batem!te facem pachet si dupa iti mancam coliva,cretinule!
hai sa ne batem!te facem pachet si dupa iti mancam coliva,cretinule!
Daca trageti pe nas fiecare pirt tras de Becali...nu ajungeti prea departe.
GATA !!! Ar fi bucuria vietii mele.. sa o dau parte`n`parte cu tine...JUR!!! AR fi un vis
..Dar din pkte nu se poate indeplini...![]()
offfff doamnee ![]()
.... Infantil nenorocit. Nu il mai comparati cu ciobanii, aia sunt oameni ce muncesc din greu, fie la sapa, fie la stana..sunt oameni cu principii morale si adevarata credinta in D-zeu. Imi doresc a descoperi cuvinte noi pentru a exprima intr-adevar ura mea pentru acest personaj, dar si pentru a descrie cu adevarat infantilitatea, prostia, ipocrizia, ipohondria, lipsa de cultura, credinta reala in puterea divina, in 'focul sacru', disrespectul fata de suporteri, echipa, antrenori, iar mai presus de toate OAMENI de tot felul pe care el i-a batjocorit, carora, tuturor, mai mult sau mai putin, le-a furat cate ceva....
CORECT!!!
Ciobanul chiar e asa cum spui tu un om care munceste si cu credinta de Dzeu, insa asta al nostru se da in stamba cu credinta lui si cu oile din curte!!!!
E ca si cum am spune ca grecii sunt romani sau rusii, sau tiganii, sau ungurii sau nemtii, americanii, etc ... da pot fi romani, asa cum si becalii e cioban, mai sigur e o minciuna de cioban mare!!!!