propunerea asta a mai facut-o cineva pe forum pentru meciul cu Vaslui. ma bucuram ca vor mai fi si alti protestatari pe aproape... si cand colo la meciul cu pricina din cauza dubiosilor din jur (semintele si jobenele ma fac sa cred ca erau pro-becalisti majoritatea) a trebuit sa huidui doar din spatele fularului!
deci, ori veniti toti, ori deloc...
faza cu aratatul curului cred ca ar face inconjurul lumii si i-ar sfredeli imaginea becalopitecului!
mi-a venit o idee de scandare pentru Gigi pe care 95% dintre suporteri l-au rugat sa nu plece:
SATANA LA STANA! SATANA LA STANA!