suporterii dinamovisti au cosmaruri dupa ce au aflat de captura.
http://album.apropo.ro/index.php?tree=10&cst_id=36708
oare ce o sa urmeze ? ![]()
suporterii dinamovisti au cosmaruri dupa ce au aflat de captura.
http://album.apropo.ro/index.php?tree=10&cst_id=36708
oare ce o sa urmeze ? ![]()
Probabil, javrele o sa vina iarasi cu scuze penibile gen: nu-i cunoastem, de fapt era steag personal sau nu a fost inaugurat pe stadion...niste caini spurcati!
Felicitari celor ce au participat la captura!...sa speram ca vor urma si altele mai importante.
Probabil, javrele o sa vina iarasi cu scuze penibile gen: nu-i cunoastem, de fapt era steag personal sau nu a fost inaugurat pe stadion...niste caini spurcati!Felicitari celor ce au participat la captura!...sa speram ca vor urma si altele mai importante.
gresesti, nu vin cu scz d-astea, deja a venit...
Nu am fost eu, fata e mai mica decat mine ( la inaltime). ![]()
Tot respectul si la mai multe!
1. nimeni nu stia despre "AUXILIA" sau macar despre un membru sau de ideea despre acest grup (ce nume, apropo
)
2. AUXILIA are 10m + steaguri pe 2 bete + steag de fluturat + fular (aici e una din cheile problemei) Aratati-mi si fularul!
De ce?! Pentru ca bannerul si steagurile se fac lejer cu panza si vopsea in 2 ore, pe cand fularul nu ti-l face nimeni sub comanda de min. 50 bucati.
3. AUXILIA pare facut la repezeala si cam la misto (din ce se vede in poze), iar la o expertiza grafologica as putea paria tot ce am ca este desenat de ACELASI om care realizeaza puerilele desene steliste de la coregrafii.
4. despre AUXILIA stiau doar stelistii
5. AUXILIA nu a fost afisat niciodata pe stadion
6. "captura" vine intr-o perioada de mare foame de revansa
7. cate grupuri noi formate din oameni necunoscuti, total noi, isi fac steaguri de 10m si vor sa le puna neanuntati pe gard?
http://img144.imageshack.us/img144/572/20090301184111.jpg
Concluzia este una singura: Ati ajuns rau de tot! Si se va demonstra curand adevarul despre "episodul AUXILIA". Va multumesc ca existati! Sa fie oare opera celebrilor http://www.spurcati.ro carora si le face reclama pe http://www.fcsteaua.ro ?! Ce chestie…
))
Numai mintea ta bolnava putea sa-si inchipuie ca cineva si-ar strica zilele si banii fabricand steaguri spurcate pe care apoi sa anunte ca le-a capturat... Ti-au placut cartile lui Pavel Corut?
lol cica "auxilia" - oare de la ce vine asta? Am crezut ca este numele unei boli, probabil o forma nasoala de turbare daca vine de la javre.
draga miros de pisat, esti cel mai mare scenarist din toata istoria si uimesti cu cea mai mare imaginatie.. "(ce nume, apropo
)" celebrii,unicii si cultii acestui fenomen sufera de intelectualitate si nationalism. asadar: " AUXILIA" (sursa: spurcati.ro) - Formațiuni de luptã alcãtuite din soldați care nu erau cetãțeni romani (în epoca Republicii). În ce privește compoziția și caracteristicile acestor unitãți, ele diferã de la o etapã la alta." partea importanta este ca nu s-a ajuns nici macar la prima etapa... ce nasol! ![]()
poate as fi luat in seama postul de mai sus daca nu se gafa cu faza : desenele penibile din coregrafiile steliste... in afara de cele facute la serografie ( se stie pe banii cui ) tare curios sunt sa vad o realizare a oricarei alte echipe din Romania ( a avut tm una ) mai bine desenata decat ce am avut noi prin peluze. Oricum intr-adevar captura asta nici macar nu se merita mentionata. nu e necesar sa coboram la nivelul lor
Draga caine care, fiind foarte suparat, ai intrat pe siteul suporterilor Stelisti,
Sunt sigur ca tot ce ai zis tu acolo e adevarat.
In acelasi timp eu sunt cel care a bombardat Hiroshima si tot din cauza mea au disparut dinozaurii.
Ai dreptate.
Trebuia sa luam tot cu auxilia.
Trebuia sa iti aratam si chilotii si ciorapii cu auxilia. Si canile. Sa nu uitam canile.