FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cadou de Martisor pentru suporterii dinamovisti

«12»
fcsteaua.ro01.03.2009 20:56

Mãrțișorul este un mic obiect de podoabã, legat de un șnur împletit dintr-un fir alb și unul roșu, care apare în tradiția românilor uneori sub denumirea de... steag personal.

 

Mãrțișoarele se primesc și se poartã pe durata lunii martie, ca semn al sosirii primãverii (in cazul de fata al sosirii stelistilor), astfel, din dorinta de a aduce un nou motiv de bucurie suporterilor Stelisti, colectivul fcsteaua.ro doreste sa anunte capturarea unui nou steag dinamovist.

 

In seara zilei de 1 Martie, o noua grupare dinamovista, Auxilia, se pregatea sa isi faca prima aparitie pe arena din Stefan cel Mare.

 

Fiind cuprinsi de un profund sentiment de mahnire, va comunicam o veste destul de trista: steagul respectiv nu a mai ajuns sa fie inaugurat, fiind capturat in aceasta seara (coincidenta sau nu ) de...o suportera stelista, ce-i drept, cu ajutorul unui grup ultra stelist.

 

Tinand cont de cele prezentate mai sus si avand in vedere dimensiunile minuscule ale fostului steag dinamovist (aproximativ 10 m ), dorim sa subliniem faptul ca este vorba, ca de obicei, de un alt steag personal. :)

 

Au relatat pentru fcsteaua.ro,

Gurile rele

 

mihaitza8501.03.2009 20:59

eu zic ca nu steag personal, m-am uitat la poze si seamana mai mult cu un ...fular !

diamond_man01.03.2009 21:01

I-ati luat omului steagul lasat mostenire de ta-su'...:)))) railor ! LA MAI MARE!

Adrian01.03.2009 21:02

:thumbup::yeahh:

 

Ahahahaha

 

Felicitari!

La cat mai multe "steaguri personale" capturate!

mihaitza8501.03.2009 21:12

ce lesinati, mi se pare mie sau steagurile de 2 bete sunt facute cu spray-ul?

sandusuddD01.03.2009 21:18

O captura care rivalizeaza cu cea a dinamovistilor , cu benarul "casuals" ....

kaymack01.03.2009 21:18

iar? :)) :X:X:X:X Forzza Steaua!

 

steaua-no101.03.2009 21:20

sa inteleg ca aceasta grupare a murit inca din fasa? asta daca nu cumva e un steag personal. :)

eddie4u4501.03.2009 21:22

Nuuuuu, sigur nu e fular... Io zic ca e o batistutza... si-l bate mamica :((

Frumoasa captura :steag_sah_mic:

roby_spartacus01.03.2009 21:47
:)))) da STEAG personal :))=)) oricum saracii de ei le-ati stricat inaugurarea asteptata :))
catasteaua1701.03.2009 21:50
:thumbsup: sigur era esarfa
micodo01.03.2009 22:19

Ce rahat de steag....fute-m-as pe ea de carpa.

Aplicati legea talionului: pentru orice marsavie caineasca raspundeti indoit!

 

p.s. rog stelistii sa se abtina de la comentarii isterico-exaltate-sarbatoresti specifice doar mizerabilei groape; sa ne limitam la ''cand va bateti cu noi''?!

 

Bodanel02.03.2009 05:37

Nu va mai agitati atat. E clar ca e un steag personal

Razvypitesti02.03.2009 07:15

E ok, dar hai sa lasam acest lucru sa il comenteze altii, steagul valoareaza cat o ceapa degerata, avem alte probleme de rezolvat.

Lari02.03.2009 07:15

Bah, as vrea sa vad si eu faza.

 

Stie careva cand o sa dea Animal Planet emisiunea?

STARforce02.03.2009 09:49

Sincer acum ale sunt steagurile lui zicu mai nu ati vazut cum plangea dupa ele..hehehhe

redondo02.03.2009 09:52
E ok, dar hai sa lasam acest lucru sa il comenteze altii, steagul valoareaza cat o ceapa degerata, avem alte probleme de rezolvat.

Tara arde...si baba se piaptana!

korynna02.03.2009 09:58

Captura a fost facuta de o fata si un baiat, nu un grup stelist si o fata. Deci a fost 2-2 :D. Felicitari!

bodanelu02.03.2009 10:04

korynna, tu ai fost? :D

hooltras02.03.2009 10:26
korynna, tu ai fost? :D

 

ar fi putut sa fie, fata aia nu e mai mare decat ea >:))

puyol02.03.2009 10:26

sa-nnebunesc daca nu m-am gandit si eu ca fata de care se vorbeste e corina :D

axl02.03.2009 11:04

Bai oameni fara suflet, le-ati frant zborul.

Dragoshel02.03.2009 11:26

da poate nu erau de la fotbal ma...

pui de dac 11202.03.2009 11:28

supertare..dar eu ma intreb: voi nu aveti fratilor un loc de munca sau o scoala la care sa va duceti? cum naiba aveti atata timp liber pentru asemenea cretinitati

 

 

hooltras02.03.2009 11:52

va intreb si eu ceva: daca e un subiect care chiar nu va intereseaza de ce nu puteti sa va abtineti de la comentarii? :-?

«12»