FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Vaslui

«123»
cornel-cluj27.02.2009 19:46
Hmm ... nu mi se pare deloc o tampenie

 

tu stii pe ce posturi joaca fotbalistii astia?

stii pe ce post joaca Stancu?

stii pe ce post joaca Semedo?

stii ce inseamna fotbal?

 

astept.......

danimarcu27.02.2009 19:48
Ce bun e Toja! Sugi mielu' Jiji!!!

Putin cam haotic totusi...

Sugi mielu' Jiji si din partea mea!

«123»