FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Vaslui

«123»
axl27.02.2009 13:38
Suporterii CFR 1907 Cluj au demonstrat, in nenumarate randuri, ca sunt printre cei mai civilizati din tara

 

conducerea CFR 1907 Cluj a decis interzicerea consumului de seminte in tribune si in incinta stadionului.

Pai daca-s cei mai civilizati din tara de ce s-a mai interzis consumul de seminte? O fi frectie la picior de lemn?

thereau9327.02.2009 13:53

nu va temeti... Steaua o sa castige astazi...o sa vedeti...totusi Steaua e Steaua ...;) pronostic steua-FC Vaslui 4-1

maye27.02.2009 14:16
Ce mai frate...nu stiu cum va simtiti voi dar mie imi tremura chilotii...ce dracu,doar vine Vasluiul peste noi!

Mie nu imi tremura chilotii..si nu imi e frica absolut deloc.spun doar ca o sa fie un meci greu.Este unul care are argumente cu care sa ma contrazica?

Azazello27.02.2009 14:25

Off-topic

 

 

Fratilor, lamuriti-ma si pe mine ca nu mai inteleg nimic. Am citit pe site-ul FC Brasov cum ca meciul cu noi s-ar fi mutat din nou duminica !!!!

 

Care stiti cum sta treaba ?

 

 

Flaviu8627.02.2009 14:26

Hai sa ii lasam pe ceferisti cu semintele lor si sa ne vedem noi de Steaua noastra... Eu i-as fi vrut in primul 11 pe Rada si pe Ochirosii, dintre care nici unu nu cred ca va mai prinde echipa, Rada sigur nu. In al doilea rand: Baciu si Semedo in echipa de start? Glumesti? Laca Laca, sper sa ai noroc ca altfel ii de rau.

 

Forza Steaua! 1-0

KERATOCONUS27.02.2009 14:32
Off-topic

 

 

Fratilor, lamuriti-ma si pe mine ca nu mai inteleg nimic. Am citit pe site-ul FC Brasov cum ca meciul cu noi s-ar fi mutat din nou duminica !!!!

 

Care stiti cum sta treaba ?

 

meciul cu Brasov se va juca duminica de la ora 15:30

ultrasbr27.02.2009 14:47
meciul cu Brasov se va juca duminica de la ora 15:30

 

Stiti ceva despre bilete:pret, cate, de unde?

Stanici27.02.2009 14:59

Duminica, ora 15.30, 50 ron biletul.

 

Acesta e ultima postare in legatura cu meciul de la Brasov in topicul despre meciul cu Vaslui.

Azazello27.02.2009 15:04
Duminica, ora 15.30, 50 ron biletul.

 

Acesta e ultima postare in legatura cu meciul de la Brasov in topicul despre meciul cu Vaslui.

 

 

Multumesc. Asta e o veste buna, voi putea merge la meci :thumbup:

piturca200227.02.2009 15:24
Hai sa ii lasam pe ceferisti cu semintele lor si sa ne vedem noi de Steaua noastra... Eu i-as fi vrut in primul 11 pe Rada si pe Ochirosii, dintre care nici unu nu cred ca va mai prinde echipa, Rada sigur nu. In al doilea rand: Baciu si Semedo in echipa de start? Glumesti? Laca Laca, sper sa ai noroc ca altfel ii de rau.

 

Forza Steaua! 1-0

in lot sunt acum doar 3 fundasi centrali de nivelul primei ligi (Goian si Ghionea sunt clar peste acest nivel) si cum Goian este suspendat joaca Baciu

 

Pai daca-s cei mai civilizati din tara de ce s-a mai interzis consumul de seminte? O fi frectie la picior de lemn?

astfel o sa ramana paskany cu stadionul complet gol

Lari27.02.2009 16:03

Palmares: 7 4 1 2 11-5

 

Primul meci: 2-2, la București, la 4 decembrie 2005

 

Scor maxim: 4-0, la Vaslui, la 7 iunie 2006

 

Singurul punct câștigat de oaspeți la București: 2-2, la București, la 4 decembrie 2005

 

Ultimul meci la București: 1-0, la 29 septembrie 2007.

White_R27.02.2009 16:57

Jiji ori nu stie ori se preface ca nu stie urmatoarele:

-La un cont de 40 milioane euro primesti dobanda lunara 500 mii euro cat ar fi salarile de care se tot plangea ca vai nu le poate plati nimeni

-30 de mii de suporteri ((cat incap pe stadion) daca pun fiecare 1000 euro pe an fac un buget al Stelei de 30 milioane euro. Fara sa mai amintesc ca Steaua are cei mai multi suporteri din tara.

Jiji trezirea nu cred ca realizezi cine esti tu de fapt si care e adevarata ta postura !

Lari27.02.2009 18:33

Fanii de la Peluza Sud au pregãtit o coregrafie specialã pentru partida cu FC Vaslui, însã oamenii de ordine le-au interzis accesul pe stadion cu imensa pânzã pe care erau desenate 3 personalitãți marcante din istoria Stelei.

 

Motivația oficialã a reprezentanților Jandarmeriei a fost cã suporterii urmau sã aprindã torțe sub coregrafie, însã membrii galeriei susțin cã decizia a fost luatã la presiunea lui Gigi Becali.

 

"Toata lumea a decis ca astãzi, la meci, sã se continue protestul început în ultimele etape din tur. Am stat de vorbã și cu Lãcãtus și cu unii jucãtori și le-am spus cã ei trebuie sã dea totul pe teren, dar le-am explicat cã nu pot avea parte de sprijinul pe care il aveau de obicei. O sã ne manifestam civilizat, nu vrem sã degenereze, dar asta e situația. O sã lasam timpul sã decidã cum se va încheia aceastã situație", a declarat Dorin Taban, liderul grupãrii Armata '47 Vest, pentru Sport Total FM.

White_R27.02.2009 19:03

Vaslui gol la prima faza

Dragoshel27.02.2009 19:09

huuuh, prefer sa ma uit la alhilal .....

Lari27.02.2009 19:10

Oga si Pawel, varzele la faza aia...

cornel-cluj27.02.2009 19:14

Stancu in locul lui Semedo???????????????

ce tampenie........

unde ne sunt flancurile, fundasii centrali....ECHIPA

 

sincer, as vrea sa scapam odata de cioban, chiar daca nu mai prindem nici o prezenta in cupele europene anul asta.

 

danimarcu27.02.2009 19:14

La pauza ar face bine Lacatus sa-si dea demisia.

White_R27.02.2009 19:20

Stancu e enervant dar are executii sper sa nu fi fost noroc

fiara727.02.2009 19:22
Probabil ca esti Nostradamus.De oamenii ca tine chiar nu e nevoie pe stadion.

 

nene, esti contrazis in seara asta de vreo 10.000 de suporteri de la peluze si tribune.

c.ronaldo1727.02.2009 19:24

Ce bun e Toja! Sugi mielu' Jiji!!!

CoRsSo27.02.2009 19:33

Lacatus cel mai mare antrenoR! hai Lacatus! n1

handrei27.02.2009 19:35
Stancu in locul lui Semedo???????????????

ce tampenie........

 

Hmm ... nu mi se pare deloc o tampenie

Dragoshel27.02.2009 19:36

incepe sa fie din ce in ce mai idiot si arbitrul..

Lari27.02.2009 19:41

Gata, bah, am inteles ce rol are Ianuli: sa-l pazeasca pe Lacatus sa nu bata arbitrii, adversarii, jucatorii adversi...

 

Vreau sa fiu director sportiv!

«123»