Azzido, tenchiu.
Azzido, tenchiu.
dc nu imi stergeti toste posturile daca tot v-ati apucatt????
l***@***
Sa traiasca moasa care-mi va aduce pe lume acest nou e-mail! ![]()
User account information for Lari .:
¢ Your username is lari and your temporary password is 9C5475
¢ Your new email address is l***@***
Sign in to domain services:
cei care au acces la fcs/admin o sa primeasca pe mail articolele trimise de la http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...mode/UserWrite/
reformulez:cei care si-au trecut adresa de mail aici si au acces la fcs/admin o sa le primeasca.
Mersi pentru incredere, Azzido.
Pe langa discopatie lombara am si acces la admin, am trimis un articol de test, n-am primit nimic. E problema la mine sau n-a primit nimeni?
eu am primit ![]()
Eu am primit, dar nu scrisesei articol ![]()
Eu am primit asta, nici urma de vreun articol.
Hai nea Gigi
Test test
Nati Meir
bagabonzi
Eu n-am primit nimic
Axl, tu nu erai trecut, ca esti in grupul modelatori d-aia. s-a rezolvat!
@INM
nu e asta adresa ta de mail ? i***@***
Ba da
Eu tot n-am primit nimic ![]()
Da, doar mailul gol. Cu Nati Meir si Tudy
Eu tot n-am primit nimic![]()
c***@***
vezi si in folderul de spam
Aaaaa, credeam ca ai bagat adresa c***@***. Da, era in spam
pai o pun pe aia @fcs daca vrei
Chiar te rog. Mi-e mai usor asa sa separ mailurile calumea de toate cacaturile care le primesc pe yahoo.
am modificat
Sa traiesti
Primesti prea multe cereri de prietenie pe facebook ma?