FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liste De Email.

«1234»
Fane04.04.2010 14:47

Azzido, tenchiu.

Dragoshel04.04.2010 15:48

dc nu imi stergeti toste posturile daca tot v-ati apucatt????

Lari04.04.2010 22:08

l***@***

 

Sa traiasca moasa care-mi va aduce pe lume acest nou e-mail! :beer2:

Azzido05.04.2010 10:08

User account information for Lari .:

¢ Your username is lari and your temporary password is 9C5475

¢ Your new email address is l***@***

 

Sign in to domain services:

¢Email - https://mail.google.com/a/fcsteaua.ro

Lari05.04.2010 19:53
:worthy: Oooo, Azzidoooo!!! :worthy:
Azzido12.04.2011 15:53

cei care au acces la fcs/admin o sa primeasca pe mail articolele trimise de la http://www.fcsteaua.ro/index/section/artic...mode/UserWrite/

 

 

 

 

Lari12.04.2011 16:20
:yes: Ai incredere-n noi! :drunk:
Azzido12.04.2011 17:09

reformulez:cei care si-au trecut adresa de mail aici si au acces la fcs/admin o sa le primeasca.

MoWeed12.04.2011 17:13

Mersi pentru incredere, Azzido.

axl12.04.2011 17:15

Pe langa discopatie lombara am si acces la admin, am trimis un articol de test, n-am primit nimic. E problema la mine sau n-a primit nimeni?

Dragoshel12.04.2011 17:39

eu am primit :)

Lari12.04.2011 18:26

Eu am primit, dar nu scrisesei articol :no:

Ronnie12.04.2011 18:32

Eu am primit asta, nici urma de vreun articol.

 

Hai nea Gigi

 

Test test

 

Nati Meir

 

bagabonzi

MoWeed13.04.2011 09:06

Eu n-am primit nimic

Azzido13.04.2011 11:38

Axl, tu nu erai trecut, ca esti in grupul modelatori d-aia. s-a rezolvat!

@INM

nu e asta adresa ta de mail ? i***@***

 

I.N.Money13.04.2011 11:40

Ba da

MoWeed13.04.2011 11:48

Eu tot n-am primit nimic :(

I.N.Money13.04.2011 11:50

Da, doar mailul gol. Cu Nati Meir si Tudy

Azzido13.04.2011 12:03
Eu tot n-am primit nimic :(

c***@***

vezi si in folderul de spam

MoWeed13.04.2011 12:12

Aaaaa, credeam ca ai bagat adresa c***@***. Da, era in spam

Azzido13.04.2011 12:59

pai o pun pe aia @fcs daca vrei

MoWeed13.04.2011 14:31

Chiar te rog. Mi-e mai usor asa sa separ mailurile calumea de toate cacaturile care le primesc pe yahoo.

Azzido13.04.2011 15:02

am modificat

MoWeed13.04.2011 15:05

Sa traiesti

Ronnie13.04.2011 17:03

Primesti prea multe cereri de prietenie pe facebook ma?

«1234»