FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dorinel Munteanu: Steaua e o echipã dãrîmatã psihic

«12»
mountytoma23.02.2009 08:22
Pai cand era Dorinel antrenor ii scandati numele lui Lacatus. Acum vrei sa scandati numele lui Dorinel. Ce-o fi in capul unora dintre voi, doar Dumnezeu stie.

.........................

Mai degraba trezeste-te tu si toti cei care gandesc ca tine. Gigi a realizat in 5 ani performante care nicio alta echipa nu le-a facut de la 'revolutie' incoace.

 

dupa prima parte, ma gandeam sa-ti raspund. cand am citit sfarsitul postului tau, mi-am zis ca nu are rost. tu faci parte din categoria celor care impun "no comments"

 

ps insa cainele meu sa stii ca rade si acum de aia care zic ca Gigi a facut performanta la Steaua!

«12»