22.02.2009 16:50
Am si eu o intrebare...Daca mi-am facut la inceputul sezonului pe buletinul meu abonament intr-o anumita zona a stadionului, acum imi pot face abonament in alta zona tot cu acelasi buletin? Adica sa am doua abonamente pe un singur buletin...
E posibil sa nu se poata,sau foarte greu ..eu am schimbat abonament de la PN la Peluza Sud ..dar dupa o ora de telefoane,etc..mi-a anulat abonamentul la pn si mi a facut altul..
