FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Abonamente pentru retur

«12»
S.S.Lazio22.02.2009 16:50
Am si eu o intrebare...

Daca mi-am facut la inceputul sezonului pe buletinul meu abonament intr-o anumita zona a stadionului, acum imi pot face abonament in alta zona tot cu acelasi buletin? Adica sa am doua abonamente pe un singur buletin...

 

 

 E posibil sa nu se poata,sau foarte greu ..eu am schimbat abonament de la PN la Peluza Sud ..dar dupa o ora de telefoane,etc..mi-a anulat abonamentul la pn si mi a facut altul..

DITA ANDREI22.02.2009 19:36
:steag_cruce_invers: poate ca este o intrebare tampita , dar vreau sa fiu sigur ! Eu am un abonament din vara , presupun ca este valabil si in retur , nu ??? :steagcruce:
Lari22.02.2009 19:38

Da.

 

S-a raspuns si mai sus la intrebarea asta. Pe viitor, urmareste tot topicul, pentru a nu posta inutil.

«12»