FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Echipamente de rezerva!!!

«12»
sorin_77702.09.2005 09:57

Da il stiu eu ma refeream la culoarea de asamblu: albul, dungile le-am adaugat eu si emblema pentru al aduce in zilele noastre, mai modern... era fantastic daca ne vedeam idolii in alb imbracati la un meci de campionat macar...

Virgil02.09.2005 10:01

Poate ca ar fi mai indicat sa-l pastram numai pentru finale.

De Cupa a Romaniei,a UEFA,a CL,Supercupa Europei.

E posibil sa ne poarte noroc in continuare.

:)

sorin_77702.09.2005 10:05

da pentru finale... ar fi marfa... Eu oricum raman la parerea ca albul da cel mai bine pe echipament...... Daca galbenul existent acum pe echipament era inlocuit cu alb chiar imi placea mai mult

Virgil02.09.2005 10:09

Adica sa fie o combinatie alb/negru.

Hai mai Sorine,vrei sa-i mancam painea lui Juventus?

Torino nu Colentina.

sorin_77702.09.2005 10:13

Nu virgil, nu ai inteles... Si eu m-am exprimat gresit... Eu ma refeream la echipamentul de joc cel cu rosu si albastru si inseritii galbene pe spate... De acele insertii ziceam eu ca ar trebui sa fie albe...

Virgil02.09.2005 10:15

Te referi cumva la culoarea numerelor si a platcii pe care sunt scrise numerele jucatorilor?

sorin_77702.09.2005 10:15

EXACT!!!

la acelea ma refer... nu erau mai frumoase albe?

Virgil02.09.2005 10:18

In mod sigur ar fi aratat altfel.

Piturca le-ar fi vrut argintii.

sorin_77702.09.2005 10:22

pentru ca sa inteleaga ceilalti despre ce a fost vorba in discutia mea cu Virgil am sa postez inca o data link-ul si startul acestei discutii.

 

Am redesenat al 3-lea rand de echipament dorit de mine la Steaua insa nu reusesc in ruptul capului sa il si atasez... totusi daca doriti sa il vedeti accesati link-ul. Echipamentul trezeste amintiri placute in sufletul oricarui Stelist. Pacat pentru ca nu s-a optat pentru asa ceva.

 

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/sorin_777/de...21a.jpg&.src=ph

Virgil02.09.2005 10:24

Nu crezi ca ar fi fost mai interesante dungile in diagonala,putin mai late,iar emblema clubului in acelasi loc in care e acum?

Ceva gen Internazionale.

sorin_77702.09.2005 10:38

Am schitat repede si dorinta ta...

 

 

http://us.f3.yahoofs.com/users/43183917z5a...h1zFGDBv8ZD6p5M

 

 

nu pot sa spun decat ca arata si asa Super...

FanSteaua4Life02.09.2005 10:49

mai bine facem un echipament alb rosu si gata...ce draq...doar albu da bine...majoritatea echipelor au alb pe tricou...de ce sa avem si noi nu inteleg...lasa albul pentru dinamovisti, rapidisti, timishoreni, craioveni ,faristi...ce ne trebuie noua...cum s-ar spune noi am castigat CL in culorile lui Dinamo...mai bine puneau si ei un gri cum are baça...

Virgil02.09.2005 10:49

Mi se pare ca arata foarte bine.

Ai putea sa misti emblema mai in dreapta,in afara diagonalelor?

misha02.09.2005 11:00

ar fi misto sa aiba sortul in parti dungi ros-albastre :roll:

sorin_77702.09.2005 11:18

OK... i-am pus si dungi laterale pe sort asa cum a specificat misha...

Acestea leaga echipamentul mai bine

 

http://us.f3.yahoofs.com/users/43183917z5a...hVZGGDBBHZ45HeE

Virgil02.09.2005 11:26

Acum mi se pare cam incarcat.

Sterge ori diagonalele,ori dungile lui Misha.

Misha,tu de ce te bagi in treburile... baietilor ? :lol:

misha02.09.2005 11:28
Acum mi se pare cam incarcat.

Sterge ori diagonalele,ori dungile lui Misha.

Misha,tu de ce te bagi in treburile... baietilor ?  :lol:

 

aste-a treburi de fete nu de baieti :twisted:

nu e la moda sort simplu si tricou cu dungi :twisted:....trebuie sa aiba amandoua dungi...ori n-are nici una :twisted: :lol:

sorin_77702.09.2005 11:29

le las pe amandoua pentru ca mie imi plac... pana la urma e creatia voastra :lol: :lol: Ideea insa imi apartine...

Virgil02.09.2005 11:35

Nu.Noi suntem designerii,tu esti executantul. :)

Misha,tu ai dreptate fata. :oops:

ulivius02.09.2005 12:14

GRI ca Barca sau Ajax.

Radu mic02.09.2005 16:06
Am redesenat al 3-lea rand de echipament dorit de mine la Steaua insa nu reusesc in ruptul capului sa il si atasez... totusi daca doriti sa il vedeti accesati link-ul. Echipamentul trezeste amintiri placute in sufletul oricarui Stelist. Pacat pentru ca nu s-a optat pentru asa ceva.

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/sorin_777/de...21a.jpg&.src=ph

Al treilea echipament este frumos dar mie unul nu-mi prea place albul....ar merge mai bine pe galben....zic eu!!!!lol

Mihai Somanescu03.09.2005 05:53

UEFA a obligat ca de anul fiecare echipa inscrisa in comp europene sa aiba un echipament de rezerva in alte culori decat cele oficiale.de-aici incolo e o chestie de gust.

Virgil03.09.2005 07:26

O precizare demna de a fi facuta.

Mihai,bine ai venit pe forumul suporterilor !

zarboss06.09.2005 03:18

decat galbenul ala .. mai bine propunerea facuta de Sorin

FanSteaua4Life06.09.2005 05:44

weber_p ai gresit topicul... :wink:

«12»