NU este de toata jena faptul ca unele lucruri nu se discuta aici,dar gandeste putin,e un site public,oricine poate vedea ce se scrie aici,deci.....
Incidentele sunt sigur ca vor continua(nu doresc acest lucru)pt,ca intre nord si sud este un conflict mocnit din clipa in care primul grup s-a mutat in cealalta peluza.Fiecare are orgoliul sau si ramane de vazut cum se va termina,unu lucru e cert insa:acest razboi fratricid nu face bine deloc galeriei si Stelei in primul rand.
A.C.A.B. Liberta per gli ultra.
