Înaintea meciului de aseară au avut loc incidente violente intre suporterii din galeria condusă de Gheorghe Mustață si cei din Peluza Sud, aripa dură a ultrasilor, acestia din urmă fiind agresati fizic si alungati de la stadion! Cei din Peluza Nord sustin că e vorba de o razbunare după ce in deplasarea de la Timisoara au fost conflicte de aceeasi natura Aseara galeria Stelei n-a contestat conducerea, echipa sau pe Protasov, afișînd un singur banner: "Încă un obiectiv ratat. Nici un vinovat?". GSP
Parerea mea e ca s-a intrecut orice limita a bunului simt. Ce naiba mai cautati voi stelistilor in Peluza Nord??? cum e posibil ca inca sa mai mergeti acolo??? Lasati peluza goala! suporterii ai Stelei sunt batuti constant pe stadion! face cineva ceva? sau stam calmi din nou. no problem, nu mi s-a intamplat mie. STELISTI! TREZITI-VA!!!
