FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Rudar Pljevlja 1 - 1 (0 - 0)

«12»
SteauaB19.02.2009 16:29

Am revazut meciul cu Ruda. Sa fim seriosi. Nu ma imprezionat deloc juniorii Stelei. Drept, se pare ca au ABC:ul fotbalistc.Insa n-au dribling in picoare. Stratile,are tupeu, insa de fiecare data, cand avut sa dribleze, a pierdut mingea. Acealsi lucuri si cu Abuzatoaie. Si el nu stie sa faca un dribling reusit.

 

Iar, nu inteleg ce cauta Lucian Filip la prima echipa? Nu e destul cu Nicolita. Ne mai trebuie inca unul?

«12»