19.02.2009 16:29
Am revazut meciul cu Ruda. Sa fim seriosi. Nu ma imprezionat deloc juniorii Stelei. Drept, se pare ca au ABC:ul fotbalistc.Insa n-au dribling in picoare. Stratile,are tupeu, insa de fiecare data, cand avut sa dribleze, a pierdut mingea. Acealsi lucuri si cu Abuzatoaie. Si el nu stie sa faca un dribling reusit.
Iar, nu inteleg ce cauta Lucian Filip la prima echipa? Nu e destul cu Nicolita. Ne mai trebuie inca unul?
