Pai daca nu poti, de ce te bagi sa critici?
Dar nu asta e problema. Nu o sa ma supar acum pt ca tu imi citesti articolele. Ma simt chiar foarte bine.
Ideea era, si tu se pare ca nu ai inteles, ca siteul oficial al echipei si-a bagat picioarele in ea treaba pe cand site-ul oficial al unei echipe straine a aratat ce inseamna respectul pt valori.
De ce sa fie o autocritica?
Noi i-am urat lui Hagi La multi ani.
Nu a fost o pagina intreaga dar a fost pe prima pagina, a fost acolo sus si destul de mare ca sa vada toti cei care intra pe site.
Eu ti-am propus ceva serios. Daca tu nu vrei,ca nu ai timp sau talent...poate ca nu ar fi asa de bine sa bagi de vina celor care, cat de cat, fac ceva.
p.s.
Cum nu ai criticat cand tocmai ai zis ca ar trebui sa fie si o autocritica acolo pt ca nici noi nu am facut o urare la fel de mare ca cea a site-ului oficial al echipei Galatasaray?

