FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Huliganilor!

«12»
danimarcu02.02.2009 20:34
avem o presa atat de partinitoare, mai slugarnica decat laudacii lui ceausescu! avem o presa mai corupta decat politica si justitia din tara asta, o presa care distrage atentia de la lucrurile cu adevarat importante pentru a-si vedea de interesele ei materiale in continuare!
Dreptate ai!...

Ce ma scarbeste pe mine cel mai mult este cand toti striga in gura mare ca Steaua nu are fata de Liga.Parca kktii astia de ziaristi au fata de Marca sau Gazzetta dello sport...

mountytoma02.02.2009 20:56

ziaristii nostri au fata doar de fosa septica! acolo unde ajung cel mai des "capodoperele" lor...

 

daca Steaua nu juca in CL, ei ar fi fost mult mai saraci, la propriu! stiu foarte bine asta si de aceea tin atat de mult la acest subiect. e o mina de aur pentru ei. sunt in stare sa pupe-n c..r pe oricine doar sa le mearga vanzarea!

 

 

«12»