02.02.2009 20:34
Dreptate ai!...avem o presa atat de partinitoare, mai slugarnica decat laudacii lui ceausescu! avem o presa mai corupta decat politica si justitia din tara asta, o presa care distrage atentia de la lucrurile cu adevarat importante pentru a-si vedea de interesele ei materiale in continuare!
Ce ma scarbeste pe mine cel mai mult este cand toti striga in gura mare ca Steaua nu are fata de Liga.Parca kktii astia de ziaristi au fata de Marca sau Gazzetta dello sport...
