FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A dat Steaua Lovitura cu Iacob?

«12»
sorin_77731.08.2005 03:19

E totusi diferenta de varsta intre Cristea si Iacob, de aici si experienta net in favoarea ex-galateanului. Cristea isi va reveni cu siguranta, are nevoie de o serie de goluri, 3 meciuri la rand si va fi din nou in forma. Iacob nu are cum sa mai cada in asa eclipsa de forma. Plus ca el daca nu inscrie tot e bun in teren. trage 2 jucatori dupa el si creeaza culoare si pase prin sarituri la cap. Il ajuta gabaritul.

ulivius31.08.2005 03:44

Pitzi e un prost. Cum poti sa faci un jucator lipsit de valoare. Daca o baga in ate atunci are valoare. Bucur, Fl. Petre nu stau in ghete langa Cehi. Toata lumea cauta jucatori puternici numai Pitzi baga toate muraturile.

Bodanel31.08.2005 04:34

Atat timp cat marcheaza atat de des cat a facut-o pana acum putem spune ca e un transfer realizat. Daca isi revine si oprita si Cristea(eu inca mai am incredere in el cu toate ca e cam petarda acum) atunci sa vezi goluri si spectacol. Sper ca Protasov sa nu mai greseasca cum a facut-o la Rosenborg.

SteauaToronto31.08.2005 23:21

Despre Iacob fiind o noua achizitie a Stelei puteti sa vorbiti la topicul acesta:

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...=1304&start=165

BlackWoolfy09.09.2005 12:09

Da!!!

«12»