Bla Bla Bla :x ...deja sunt scarbit de aceste discutii...ar trebui facut ceva dar nu pe forum...vreti sa lauti atitudine impotriva lui Jiji, atunci cautati un mod de a lua atitudine, noi ce facem aici se numeste constatare...nu facem altceva decat sa ne iritam si mai rau...nu sunt de acord cu Jiji, dar daca vrem sa plece ar trebui sa ne gandim la un mod de al da jos de la carma Stelei nu sa discutam pe fiecare topic aceste lucruri...eu unul am vazut 2-3 insi in peluza la Steaua cu tatuaje care il reprezentau pe Jiji, atata timp cat exista 2 tabere in randul suporterilor nu se va putea face nici o data nimik...asa ca hai draq sa lasam vorba si sa ne gandim(chiar daca s-ar putea sa nu gasim) un mod real de al da jos de la carma Stelei pe Jiji...
