FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri

«12»
Dany's05.02.2009 19:26
Lucianz e dinamovist.L-am avut in lista cativa ani,cand jucam fifa pe site-uri obscure,frate'su`, Cornel, e rapidist ! Din Targu-Frumos

 

Sa-i faca testul cu intrebari despre Steaua.

blindica05.02.2009 19:35
:)) lol daca te uiti sunt pe primele pagini la amicale pe FC Steaua sunt din 2006.si ce trebuie am eu cu fratemiu?

 

 

In fine mai editez odata.Daca esti chiar asa de bun hai sa jucam un amical sa vedem daca sunt de siteuri obscure.pff

 

Cred ca s-a dat omul singur de gol afirmand treaba cu site/urile. Si cu fratele, si tot,

testul cu intrebari e irelevant,ca doar a intrat si Krimson cu 3 conturi,mergeti pe incredere ca nu zic prostii.

DannY_105.02.2009 19:36

Toti fanii din Romania sunt dependenti de Steaua,deci intrebarile de baza ar trebui stiute si de spurcati sau de altii.

luc1anz05.02.2009 19:40

No comment traim in Romania si se vede.Bai mai vazut pe mine sa tin cu Dinamo pe forumuri sau sa-mi pun la sts din-astea.

Eu nu sunt dinamovist vreau doar sa joc fifa dar tara asta e plina de idioti cu prejudecati.bafta

DannY_105.02.2009 19:54

In primul rand,nu m'am referit la tine,am vb in general.

In al doilea rand,invata sa scrii si dupa aia te bagi in seama cu mine.

luc1anz05.02.2009 21:52

nu ti-am zis tie si nu am vrut sa fie asa dar daca blind asta ma ia cu din astea.

Atunci ma grabeam sa ies asa ca scuza-ma daca nu am scris perfect gramatical.

 

i0nutz8306.02.2009 11:10

suie = chilintan, pentru cine isi mai aduce aminte ...

klaus_e8906.02.2009 11:46

MORI JAVRA !!! partea 2 ...

ManiaCU06.02.2009 17:43

Deja incepe sa-mi placa :)) sweet memories :D

suie06.02.2009 23:00
MORI JAVRA !!! partea 2 ...

 

:hump:

iNsTiGaToR07.02.2009 07:14

ID : cel_mai_smeker_stelist (deci va dati seama ca sunt stelist nu? :)) )

 

sunt mai vechi pe site decat arata la data inregistrarii ,am mai avut un cont,da am uitat si numele si parola :))=))

astept sa fiu contactat si sa mi se zica si ce echipe sunt libere :D

 

 

GOD07.02.2009 12:07

=)) cred ca te-ai dat singur de gol.

 

 

 

iNsTiGaToR07.02.2009 13:15
=)) cred ca te-ai dat singur de gol.

ce vrei sa zici?...daca miam uitat numele..ce vrei? :)) era ceva cu marian_stelistu sau cam asa..nu mai stiu

«12»