FCSteaua.Ro declara deschisa sesiunea de inscrieri pentru campionatul de fifa 2009, editia februarie-martie.
Cerinte obligatorii:
- SUPORTER Steaua
- VECHIME PE FORUMUL FCSTEAUA
- IP FIX, RUTABIL
- JOCUL FIFA 2009 INSTALAT CURAT
- ID YAHOO MESSENGER
- DISPONIBILITATE DE TIMP
- SERIOZITATE
IMPORTANT: Nu vor intra la testari userii a caror activitate pe forum s-a rezumat la sectiunea fifa. Campionatul se adreseaza userilor vechi ai forumului nostru, care dintr-un motiv sau altul nu au putut participa pana acum.
Este suficient sa lasati aici id-ul de messenger si veti fi contactati in cel mai scurt timp de subsemnatul sau de mihai1411.
Inscrierile se incheie luni 2 februarie.
