FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri

«12»
i0nutz8325.01.2009 09:42

FCSteaua.Ro declara deschisa sesiunea de inscrieri pentru campionatul de fifa 2009, editia februarie-martie.

 

Cerinte obligatorii:

 

- SUPORTER Steaua

- VECHIME PE FORUMUL FCSTEAUA

- IP FIX, RUTABIL

- JOCUL FIFA 2009 INSTALAT CURAT

- ID YAHOO MESSENGER

- DISPONIBILITATE DE TIMP

- SERIOZITATE

 

IMPORTANT: Nu vor intra la testari userii a caror activitate pe forum s-a rezumat la sectiunea fifa. Campionatul se adreseaza userilor vechi ai forumului nostru, care dintr-un motiv sau altul nu au putut participa pana acum.

Este suficient sa lasati aici id-ul de messenger si veti fi contactati in cel mai scurt timp de subsemnatul sau de mihai1411.

Inscrierile se incheie luni 2 februarie.

suie25.01.2009 11:24

id: goz_in_ochi

RobYnho25.01.2009 12:00

Id: roby29steaua Apt de joc. :)

i0nutz8325.01.2009 12:10

Oho, lume veche :)

mariusz25.01.2009 14:28

id: zmarius_88

Sunny25.01.2009 14:32

ID : madalin_cosmyn

Mir@no125.01.2009 19:07

ID : sorin_simuleac

Pot garanta cei de pe Steaua.net seriozitatea mea :steag_cruce_invers:;)

Figoevil26.01.2009 15:21

figo.evil :)

george12341426.01.2009 21:14

george123414

dragutzu8927.01.2009 13:36

id: dragutzu_89

VictorV28.01.2009 19:37

id: vikthebeast

c.golazo29.01.2009 22:11

c.golazo

ManiaCU03.02.2009 17:19

Old julica_maniaku e gata de-o nuca in perete :)

Nu prea a mai jucat fifa de mult (`09 aproape deloc) insa speram ca experienta lui de`a lungul anilor sa-si spuna cuvantul :D

ronaldo_020103.02.2009 18:04

bine ai revenit maniakule ...robynho sez viitor ne vedem in A :bananadance:

Vitali_Steaua03.02.2009 18:44

vitali_scorpionul1

RobYnho04.02.2009 12:45

@ Ronaldo : Stai sa mai trecem si testarile. :P

mihai141104.02.2009 13:46

sigur nu va retrageti iar?la unii e a 4 a oara cand va inscrieti,ca apoi sa dam tot camp peste cap

ronaldo_020104.02.2009 14:16

din categoria asta nu face parte robynh care s-a retras din cauza unui mic conflict ....

mihai141104.02.2009 15:14

si prima oara?bacul parca?o sa urmeze ca s-a angajat etc :)

 

nu e vb numai de el

RobYnho04.02.2009 15:28

@ ManiaCule, astia ne barfesc. :))

ManiaCU05.02.2009 03:13

Concurenta asta ii cam sperie :))

Eu nu m-am retras niciodata. Am fost exclus din campionat pentru ca am avut niste meciuri amanate pe care nu le-am jucat la timp... era vara si soare si numai chef de fifa nu era. In fine, n-are rost acuma sa dezgropam morti. M-am inscris din nou pentru ca mi-era dor de o fifa, n-am mai jucat de mult dar mi-a ramas in sange.

P.S. Abia astept sa ma bag in seama pe forum si sa creez discutii inutile :))

suie05.02.2009 08:58

Succes celor 6 norocosi, care vor intra in Liga 2

luc1anz05.02.2009 19:11

id: luc1anz

am fost m-am lasat dar m-am reapucat:D sper sa intru oriunde numai chef de joc am.:)

mda nu am vaz ca era pana pe 2.alt camp nu mai este?

blindica05.02.2009 19:12

Lucianz e dinamovist.L-am avut in lista cativa ani,cand jucam fifa pe site-uri obscure,frate'su`, Cornel, e rapidist ! Din Targu-Frumos

luc1anz05.02.2009 19:18
Lucianz e dinamovist.L-am avut in lista cativa ani,cand jucam fifa pe site-uri obscure,frate'su`, Cornel, e rapidist ! Din Targu-Frumos

:)) lol daca te uiti sunt pe primele pagini la amicale pe FC Steaua sunt din 2006.si ce trebuie am eu cu fratemiu?

 

 

In fine mai editez odata.Daca esti chiar asa de bun hai sa jucam un amical sa vedem daca sunt de siteuri obscure.pff

«12»