23.01.2009 19:12
mie mi-a placut meciul...echipa buna al hilal...jucatori tehnici wilhelmson,koreeanul acela si park si barbosul ala putin
mie mi-a placut meciul...echipa buna al hilal...jucatori tehnici wilhelmson,koreeanul acela si park si barbosul ala putin
Radoi a debutat la Steaua cu un gol de pe partea dreapta, in coltul stang, cu capul.
A debutat la Al-Hilal cu un gol de pe partea dreapta, in coltul stang, cu un sut superb.
Ne-a crescut mândria la toti :-x
Si vor creste si nivelurile de avertizare. Urmatorul post in lb.romana va fi sters si sancationat userul in cauza. Multumesc! ![]()
Speak only in English please, guys!
Thx!
Si vor creste si nivelurile de avertizare. Urmatorul post in lb.romana va fi sters si sancationat userul in cauza. Multumesc!
Speak only in English please, guys!
Thx!
amazing Mirel Radoi.our true captain!we are proud of you no matter where you`re heart is beattin`...
good now chief ronnie?![]()
Good ma, good. ![]()
Radoi the best!
Excelent Radoi