FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Radoi Vs Elton- Alhilal Vs Alnassr (link For Live Watch)

«12»
the leader123.01.2009 10:53

fularsteaua2 hi gays ..

 

my name aboodi from riyadh

 

iam not speake english good

 

 

steua my favorite team in the Liga 1

 

 

the link for you from alhilal fans

http://upload.alhilal.com/brdog/forzaim/alzaimeng.htm

time show the match 4.30 gmt

 

forza alhilal

forza Steaua

fularsteaua2

 

see you letter

STARforce23.01.2009 10:59

This Account Has Been Suspended

Please contact the billing/support department as soon as possible...

 

Maybe it will be active at the time of the match?Thx anyways!

axl23.01.2009 11:31

Sport.Ro

19:00

Fotbal Rãdoi vs Elton: Al Nasr - Al Hilal

STARforce23.01.2009 11:50

Thank you axl!

Lari23.01.2009 17:22

Baaai, baaaiiiaaatuuulleeee, ce stadioooon au astia!

 

Daaa, frate, ce dreaq sa caute oamenii acolo, ca e jale! Mai bine la Terek Groznai! :ce_oameni:

Adrian23.01.2009 17:32

Incredibil frate.

Parca nu e real. Nu sunt obijnuit sa il vad pe Mirel jucand pt alta echipa decat Steaua...

E foarte ciudat.

 

 

Pt cei care vor sa vada meciul si nu sunt multumiti de transmisia sport.ro, puteti sa vedeti mai bine pe sopcast, canalul 30931 (www.livesport1.weebly.com).Comentariul e tot in romana dar transmisia e mai buna.

Lari23.01.2009 17:57

Prima repriza slaba pentru Radoi. Nu i-a iesit decat un sut (destul de mult aiurea) si o pasa mai ca lumea. In rest, modest.

 

E o incantare sa vezi cum atinge mingea Elton... Fantastic!

 

Al'fel, meciul e plictisitor. Dar am vazut mai multe realizari tehnice acum decat in 3/4 din meciurile unei etape din Liga I.

andrey_ptm_steaua23.01.2009 18:27

Radoi joaca f bine....Elton modest, vrea mult insa nu-i iese nimik...

gio_stgloria23.01.2009 18:29

Radoi ii bombardeaza cu suturile sale pe arabi. o sa devina un idol acolo.

cristian01423.01.2009 18:33

Meci de tot rahatu'. Ala nu e fotbal.

Flaviu8623.01.2009 18:44

Bravo Mirele!!!!!

gio_stgloria23.01.2009 18:44

Capitanu da gol :steag_cruce_invers:

SteauaB23.01.2009 18:45

VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAI DEEEEEEEEEM INEEEEEEEE CEEEEEEE GOOOOOOOOOOOOL DE RADOIII!!!!!

 

 

YAAAAAAAAAAA SAAAAAAAAAAAAAALAAAAM RAAAAAAADOI!!!

Lari23.01.2009 18:45

Superb gol a dat Mirel!

 

BRAVO, CAPITANE!!!

 

A jucat mult mai bine in a doua repriza decat in prima.

andrey_ptm_steaua23.01.2009 18:46

bvo capitaneeee steagro

Flaviu8623.01.2009 18:52

Eu nu am vazut primul gol. O dat Mirel pasa de gol? Daca ii asa, atunci foarte tare. Ori Radoi ii foarte bun, ori arabii astia nu stiu fotbal :) Felicitatri Capitane!!!

SteauaB23.01.2009 18:52

Acest Freddy la Al-Hilal e bun, oricum e mult mai tehnic decat cea ce avem noi echipa..

Adrian23.01.2009 18:57

Mirele, i-ai cucerit.

Sa ii stapanesti fericit.

 

Esti acelasi ca intotdeauna.

Bravo!

 

Sper ca Al Hilal sa fie doar o rampa de lansare pt tine, o rampa de lansare spre o echipa de nivelul tau.

 

Nu mai ramane altceva de zis decat, La revedere!

Catalyn0723.01.2009 18:59
E o incantare sa vezi cum atinge mingea Elton... Fantastic!

da....fenomenal jucator :ce_oameni: nu stiu ce vedeti voi la el

axl23.01.2009 19:04

Interesant fotbal au arabii astia. Ma seaca la inima preluarile alea simple facute de tot rahatul da' cu asta m-am obisnuit si la noi.

Felicitari Mirele! Frumos debut.

bodanelu23.01.2009 19:06

english please :)

SteauaB23.01.2009 19:07
Interesant fotbal au arabii astia. Ma seaca la inima preluarile alea simple facute de tot rahatul da' cu asta m-am obisnuit si la noi.

Felicitari Mirele! Frumos debut.

 

Ba, macar Freddy ala e mai tehnic si mai talentat ca toti romanii la un loc.

 

Insa, ma bucur pentru Radoi!!!!

 

Bravo Capitane!

Guardian23.01.2009 19:07

culmea nebuniei , primul meci , primul gol :D

f234567k23.01.2009 19:09

Frumos l-a luat Mirel pe Elton, cu fulgi cu tot.

SteauaB23.01.2009 19:09

Ba, dar ati vazut steagul Romaniei? Eu cred ca prima data cand vad pe cineva care nu e roman, cu steagul Romaniei...

«12»