FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

!!!!!!!!!!SONICS!!!!!!!!!!!!!!!!!

«12»
FANATIK RED-BLUE26.08.2005 21:29
te rog sa rectifici...sa scoti "ma" ala de acolo pt ca eu nu sunt ma cu nimeni...in special cu cineva pe care nu il cunosc si nu ma cunoaste.

 

Parca m-as fi adresat cu ba. Oricum, adresarea era pe un ton amical. In fine, scuze.

«12»