Goe
Goe
In nici un caz Goian.A demonstrat ca e doar un ciobanel.
Da Marius dar aici nu e Poll ![]()
Lacatus va fi capitanul. Sa vezi acum ce urlete si zbierete o sa fie prin vestiar si la antrenamente. Doar Ghionea si poate Goian si Petre Marin ar avea tupeul sa fie interfata intre jucatori si antrenor.
Inca un vot pentru Sorin Ghionea.
1-Ogararu
2-Ghionea
3-Goian
4-Nicolita
Goe va fi .
eu ash vrea sa fie Goian imi place cel mai mult de la Steaua.Si Ghionea ar fi bun.Ogararu e cel mai bun pe postul de capitan a si fost inainte sa plece la Ajax a fost al 2 capitan la Steaua dupa Mirel , dar dak pleaca in vara nu are rost sa il puna pe el.L-as dori pe Goian.
Mioriticu' a lasat de inteles ca mai pleaca cel putin un jucator, daca nu doi. In acest moment probabil numai Goian, Ghionea, Nicolita si Dayro pot pleca iar gigelu sa considere ca face o afacere. Deci, s-ar putea ca cei 2 G sa fie in alta parte in cel mai scurt timp, Zapata si Marin n-au nici pe departe alura unui capitan de echipa, iar Oga se va intoarce la Amsterdam. In concluzie, degeaba va uitati dupa lideri in vestiarul Stelei caci nu veti gasi decat cel mult jucatori vechi, unii chiar batrani in prag de pensie. Steaua are nevoie urgenta de o schimbare de generatii, iar pt cei tineri nu cred ca Ghionea, Goian sau Zapata pot fi lideri. Deci as vrea un capitan din randul generatiei tinere, unul care sa-si castige in primul locul de titular. Cel mai probabil acesta ar fi Tudose, dar tot sper ca Fl. Matei sa ajunga mai curand la echipa mare.
Fara dubii Ogararu sau Zapata
Ogararu stie cel mai bine ce inseamna Steaua, Goe e un jucator bun dar nu stie sa respecte suporterii iar Ghionea e prea rece prea rigid si nu uitati ca vreo 2 ani nuci nu venea sa salute publicul la final, deci singura solutie ar fi Ogararu
Daca tot va certati aici, capitan o sa fie Juan Carlos Toja ![]()
Goian, iar al doilea sa fie Ghionea
va fi un jucator roman , aceasta e clar, si cred ca intelegeti de ce, este e un lucru normal, la fel ca la barca - puyol la real - raul (sper sa nu ma lase memoria) etc.![]()
Ghionea
George Ogararu,Insa daca Jijel vrea Goian...
Rica Neaga trebuia sa fie capitanul echipei acum. avea tot ce-i trebuie, numai ca l-a gonit ciobanul...
Ghionea pentru ca e serios
Goian pentruca e cel mai valoros dintre romani
Zapata pentru ca e cel mai valoros din lot
Ogararu pentru ca e stelist adevarat, dar el e stelist doar pana-n vara...
daca-l vad pe Lovin capitan cred ca ma sparg de ras! nu ca nu ar merita, caci pentru mine e un jucator muncitor si serios si MERITA, dar as vrea sa-i vad pe cei care-l injurau si cand juca bine!
oricine numai Dayro nu!
Ogararu ar merita ...dar o sa fie Ghionea!
Ghionea sau George! Goe parca nu e portrivit iar Petrica la fel... nu stiu ce sa zic. Dar Sorin ar fi potrivit
FORZA Steaua!
Becali a decis: "Goian, capitan"
Patronul Stelei, Gigi Becali, a anuntat ca noul capitan al "ros-albastrilor", dupa plecarea lui Radoi, va fi Dorin Goian . "El are un caracter deosebit si cred ca este cel mai in masura. Ar mai fi fost si varianta Ghionea, care este un exemplu de viata sportiva, dar nu este prea intelept, el este mai nervos", a spus Becali.
sursa:cancan
Simplu: Jiji!
S-a facut voia oierului cum eram sigur ca se va intampla. Puteam sa jur ca nu va fi nici un vot
Goian...si al doilea capitan Ogararu
apropo...nu mai stiu care era ala cu Neaga capitan..bai fratemio...de ce sal puna p ala capitan?...ce a facut el pt Steaua? (inafara de golu ala cu Dinamo pe care putea sal marcheze Dica)....pentru ce sa fie asta capitan?...daca nici nu joaca...capitan sa fie un jucator bun..de valoare...nu unu care .......... prin koreea
Clar Ogararu ca e stelist pur sange!!! Daca nu Goian va fi pus,si merita. Celorlalti nu le dau sanse.... ![]()