in 2 zile au plecat 2 stelisti adevarati:Neaga si Radoi...In vara va mai pleca unul:Ogararu...ce trist
Speram sa plece si cel mai mare roman de la echipa. Mioriticul!. La vara speram sa plece in munti cu oile!
in 2 zile au plecat 2 stelisti adevarati:Neaga si Radoi...In vara va mai pleca unul:Ogararu...ce trist
Speram sa plece si cel mai mare roman de la echipa. Mioriticul!. La vara speram sa plece in munti cu oile!
noi suntem, izolat vorbind, niste simpli chibiti, lucrurile mari le rezolva altii, independent de parerea noastra. sa chibitam deci!
are idee cui ne lasa... tocmai de aceea pleaca.. la fel ca si Dica..
Noi ramanem ai Stelei mai departe.Si invers!Ca si majoritatea si Radoi cred ca a realizat ca s-a ajuns intr-o situatie complicata ,fara iesire, si de aceea a ales sa plece.Timpul pierdut ,pentru el insemna bani pierduti si inca multi.In viata este bine ca orice om sa nu dea cu piciorul unor asemenea sanse ce i se ofera (rar sau deloc te intalnesti cu asa ceva!).Nu poate fi condamnat pentru ca a acceptat si a plecat mai ales ca prin asta poate a dat un semnal si a lansat ideea ca trebuie intinerit lotul sau macar trebuie schimbat cate ceva("prin partile esentiale").Poate fi si vehiculata ideea ca patronul pregateste instrainarea echipei dupa ce mai intai "valorifica" si "aranjeaza ce are de aranjat".Ca este clar ca ceva s-a schimbat si se va mai schimba dupa ce pleaca Radoi in atitudinea patronului.In interiorul clubului "se coace ceva" ,si sunt sigur de asta, dar inca nu se poate preciza ce datorita faptului ca avem de a face cu un om imprevizibil care de cele mai multe ori actioneaza instinctiv sau influientat.Atitudinea lui din ultimul timp pare ezitanta si asta ar trebui sa dea de gandit pentru ca pana acum arata altfel.Totul pare neclar si invaluit in ceata la club incat greu poti intelege ce va urma.Faptul ca s-a renuntat sa se mai investeasca ar trebui sa dea de gandit pentru ca sigur se urmareste sau se asteapta ceva.Timpul insa le va rezolva pe toate iar noi ramanem aceeiasi suporteri ai echipei.
deci...ce a facut Neaga pt Steaua?...a dat si el un gol cu Dinamo ...golul ala putea sa-l dea Dica...dar i-a pasat lui Neaga...si cea mai facut?..hmm...aa..da...a mai dat un gol...cu cine?...nu mai stiu...poate ma lamureste cineva cu CE A FACUT Neaga pentru Steaua...zic in sezonul asta si sezonul trecut...nu inainte sa plece la koreeni.
Edit Moderatori
Pot sa-ti spun ca, spre deosebire de tine, cred ca Neaga stapaneste limba romana.