on topic: subscriu la ceea ce ai scris, Virgil, presa amplifica deseori.
off topic: 1+1=2, deci folosirea pronumelui "noi" este justificata.
on topic: subscriu la ceea ce ai scris, Virgil, presa amplifica deseori.
off topic: 1+1=2, deci folosirea pronumelui "noi" este justificata.
Merci Dee. Exact la tine m-am gandit, cand am folosit pronumele noi. La cine altcineva.
Ce sa stie Marius. El o fi crezut ca ii implic pe tanti Maria de la doi, sau pe unchiul lui. Nici vorba.
Pe Miaus insa il respect. Nu Miaus, nu vreau. Ce-ti veni asa deodata?
Nu vreau sa ma implic in polemici dar are dreptate Virgil... Turcul incearca sa stoarca bani de la cioban.
Nu vreau sa ma implic in polemici dar are dreptate Virgil... Turcul incearca sa stoarca bani de la cioban.
Si eu imbratisez ideea ca turcul ,ca de altfel si multi ziaristi , asteapta si accepta "scuzele lui Gigi" dar cu conditia sa fie publice sau private in bancnote de 100 de euro !Sunt multi de tot cei care au incercat si vor mai incerca sa "mulga oaia" !
2 prosti..un turc si un cioban...