Stanici
Nu stiu daca ai observat sau nu, dar acest site e plin de paradoxuri.
Exista aici oameni care isi pot da seama de lipsa de valoare sau de forma a unui jucator si daca nu il vad pe respectivul jucator jucand fotbal.
Dar, paradoxal, acesti mari observatori nu reusesc sa observe lucruri minuscule ca de exemplu faptul ca antrenorul nu face fata cerintelor unui club ca Steaua sau si mai simplul fapt ca patronul taraste echipa prin mizerie in mod constant si o afunda tot mai mult in mlastina.
Despre Neaga, imi pare rau ca a plecat.
Dar imi pare si bine. Era pacat sa ramana la Steaua ca sa isi bata un pavian joc de el.
Anul asta va implini 30 de ani. Sper sa isi gaseasca o echipa la care sa joace si sa reuseasca sa ii dea pavianului peste nas prin evolutiile lui.
