FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

PROTASOVULEEE....LASANEEEE!!!! ESTI VAAARZA..CEL MAI VAARZA!

«12»
IL_Diablo24.08.2005 08:27

Intre a raspunde mesajelor private de amenintare primite de la cei care nu tin cu Steaua dar care sunt lasati pe site (multumesc inca o data moderatorilor pt modul cum au grija de acest site)- as vrea sa spun ca tristetea de aseara poate fi comparata doar cu meciul cu psg pierdut 5-0.

 

Sa nu vezi erorile lui Protasov inseamna sa fii orb. 2 meciuri importante am avut in acest sezon. Cel cu Dinamo si cel cu rosenborg. Au fost facute praf amandoua de grave erori. aseara s-a jucat cu un singur varf, de fapt aseara nu s-a jucat. intr-o partida in care trebuia sa atacam am avut o singura ocazia in prima repriza... dintr-o lovitura libera. Cate mingi am pierdut la acest meci, nici de divizia b nu eram buni. Lovin este o catastrofa si nu pot realiza ce cauta titular de baza la Steaua. Daca Lovin este om de baza la mijloc... suntem vai de mama noastra.

 

pt cei care spun ca gata trecem peste.... sunteti inconstienti, sau inca nu realizati ce s-a intamplat aseara. Asta era meciul sezonului. Si l-am ratat printr-o prestatie peninbila in fata unei echipe penibile. Multumesc Becali si Protasov.

sile-jardel24.08.2005 08:43

Nu el este singurul vinovat si nici nu trebuie schimbat acum>oricum jucam altceva acum si jucam mai bine,mai putin in acest meci.Nu prea are de unde alege un mijlocas bun,nu avem fundas stinga bun,coordonator nu mai vorbesc.Sa scoata ciobanul bani sa cumpere ceva.

ulivius24.08.2005 10:25

Ce usor au sarit toti la gatul lui Radoi.

asa a fost sa fie. Asta e ghinionul nostru cu nordicii. Suedia, Danemarca si Norvegia cum ne prind, cum se pisa in capul nostru.

 

Ce rade acuma Piti, cred ca a fost una din cele mai fericite zile din viata lui. Nu-l va mai vedea niciodata pe Radoi facand un meci atat de slab.

 

Protasov trebuie sa continue dar sa-i dea tampitul de Jiji niste jucatori. Niste brazilieni niste negrii. Astia nu sunt mai scumpi decat romanii, care din pacate n-au mentalitate de invingatori.

horse3724.08.2005 11:14
De ce il acuzati pe Protasov, a gresit intradevar dar nu el e principalul vinovat... Vinovat este ciobanul: Unde e Munteanu ciobane? Ca o ironie a soartei, Munteanu si CFR-ul lui au terminat la Lens aventura europeana prin golul marcat de el in minutul 89... Daca era la noi si inscria in minutul 89 la Rosenbourg acum beam sampanie...

l-am uitat pe Munteanu...

 

felicitari omule!

ai pus punctul acolo unde trebuie. adica pe rica neaga. cu el in teren, norvegienii ar fi dat rau din colt in colt.

asa-i in viata. poti sa ai bani cu carul dar cand nu ai creier ajungi sa-ti spuna proprii fani, boier cacareaza. sa se duca dracului!

«12»