In meciul cu Rosenborg cel care a gresit total dupa parerea mea a fost Protasov!! Cum a gandit el o echipa ofensiva, cu Nesu pe un post total aiurea, cu un singur atacant, cand noi aveam neaparat nevoie de a inscrie!! E al doilea meci important pe care-l pierdem pe mana antrenorului. Am pierdut supercupa, am pierdut calificarea in Liga Campionilor, ce mai trebuie sa pierdem ca sa se trezeasca cineva?? Locul intai???..un loc ocupat mai mult cu noroc. Asta nu cred ca va incalzaste...sau cel putin pe mine nu!!!!
Valoare noastra...asta e....in UEFA..cu echipe din Albania..din Georgia..si tot asa. Atunci ne credem tari...
Acum totul e pierdut..ramanem sa continuam in mocirla cu care ne-am invatat! Nu avem cum sa scoatem capu'.
Pe moment simt ca totul e in zadar....campionat..tot!!
E ceva mai important decat ce am ratat noi azi???.. Eu nu cred!!
