FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sarbatori Fericite Tuturor Stelistilor

«12»
media0125.12.2008 16:04

Va urez sarbatori fericite tuturor

 

Haide NOROC si la mai mare si sa traim cum stim noi mai bine. FORZA intotdeauna Steaua!

_yang30.12.2008 11:58
ambulantadecraciunck5.jpg
«12»