FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sarbatori Fericite Tuturor Stelistilor

«12»
MoWeed24.12.2008 13:53

Sarbatori fericite tuturor stelistilor! Si aveti grija cu excesele de craciun :drunk:

steaua_gloria24.12.2008 13:59

mananc masline si ciuperci deocamdata :ike:, da maine ..

LA MULTI ANI !

STARforce24.12.2008 15:07

Am terminat o sticla de busuioaca doar "amenanjand" bradul....keep you updated

 

Hai NOROC si sa traim fratilor.FORZA Steaua!

axl24.12.2008 15:13

Sarbatori fericite tuturor!

fansteaua4624.12.2008 15:16

Craciun Fericit !

Lari24.12.2008 15:27

Craciun fericit tuturor!

sabin130724.12.2008 15:31

Craciun fericit la toata lumea!

redondo24.12.2008 15:57

Craciun Fericit!

Yoyoyoi24.12.2008 16:38

Sarbatori fericite si din parte mea pentru toata suflarea stelista si nu numai :)

ADDA PRINTZESA24.12.2008 16:42

Sarbatori fericite la toata lumea si un an nou plin de bucurii ,sanatate si implinirea tuturor dorintelor ,alaturi de Steaua ,rude si prieteni!

La Multi Ani! :drunk::thumbup::kisstogether:

c.ronaldo1724.12.2008 16:46

Craciun fericit! Grija mare la porc :)

David^24.12.2008 17:11

Sarbatori Fericite tuturor Stelistilor! Urari speciale de prosperitate, sanatate si viata lunga lui George Stan, Azzido, Lari si Yoyoyoy. Pentru ca asa simt eu.

 

Sarbatori Fericite si jucatorilor echipei noastre!

axl24.12.2008 17:30

"Colinde, colinde"

de Mihai Eminescu

 

Colinde, colinde!

E vremea colindelor,

Cãci gheața se-ntinde

Asemeni oglinzilor

ªi tremurã brazii

Mișcând rãmurelele,

Cãci noaptea de azi-i

Când scânteie stelele.

 

Se bucurã copiii,

Copiii și fetele,

De dragul Mariei

Își piaptãnã pletele.

De dragul Mariei

ª-a Mântuitorului

Lucește pe ceruri

O stea cãlãtorului.

 

 

Fane24.12.2008 17:38

Merry X-mas tuturor !!!

 

Jiji la puscarie...nu ma pot abtine :blush:

Azzidutza24.12.2008 18:02

Langa bradu-mpodobit

mosul iarasi a venit

si ne-aduce-n traista lui

tot ce e frumos si bun:

fericire, sanatate

mult noroc si spor la toate

mese pline cu bucate

pruncul sfant sa creasca mare

lumina ocrotitoare

sa avem, sa ne-nsoteasca

norocul sa ne tot creasca! :steag_cruce_invers:

 

DelPiero1024.12.2008 19:15

La Multi Ani mai copii!Am un vis de Craciun care sper ca o sa se implineasca si inca unul...Jiji cu capul strivit intr-un copac dupa o partida de schi.Doamne iarta-ma.Amin!

cristian01424.12.2008 20:11

Sarbatori fericite fanilor Stelei de pretutindeni !

georgetocila24.12.2008 20:37

Craciun fericit si La multi ani si la anul multe realizari si impliniri.

 

FORZA Steaua

Guardian24.12.2008 20:56

sã fim sãnãtosi

frunji24.12.2008 21:43

Sarbatori Fericite TUTUROR!

alex PN25.12.2008 00:37
Sarbatori Fericite TUTUROR!

Craciun fericit tuturor !!:X

f234567k25.12.2008 02:22

Sarbatori fericite tuturor! Sper sa ne aduca Mosul cadoul in primavara.

bodanelu25.12.2008 04:00

craciun fericit

Catalyn0725.12.2008 07:55

Craciun Fericit tuturor :beer2:

adidwu25.12.2008 09:55

Sarbatori fericite tuturor stelistilor!

«12»