Sarbatori fericite tuturor stelistilor! Si aveti grija cu excesele de craciun ![]()
Sarbatori fericite tuturor stelistilor! Si aveti grija cu excesele de craciun ![]()
mananc masline si ciuperci deocamdata
, da maine ..
LA MULTI ANI !
Am terminat o sticla de busuioaca doar "amenanjand" bradul....keep you updated
Hai NOROC si sa traim fratilor.FORZA Steaua!
Sarbatori fericite tuturor!
Craciun Fericit !
Craciun fericit tuturor!
Craciun fericit la toata lumea!
Craciun Fericit!
Sarbatori fericite si din parte mea pentru toata suflarea stelista si nu numai ![]()
Sarbatori fericite la toata lumea si un an nou plin de bucurii ,sanatate si implinirea tuturor dorintelor ,alaturi de Steaua ,rude si prieteni!
La Multi Ani! ![]()
![]()
![]()
Craciun fericit! Grija mare la porc ![]()
Sarbatori Fericite tuturor Stelistilor! Urari speciale de prosperitate, sanatate si viata lunga lui George Stan, Azzido, Lari si Yoyoyoy. Pentru ca asa simt eu.
Sarbatori Fericite si jucatorilor echipei noastre!
"Colinde, colinde"
de Mihai Eminescu
Colinde, colinde!
E vremea colindelor,
Cãci gheața se-ntinde
Asemeni oglinzilor
ªi tremurã brazii
Mișcând rãmurelele,
Cãci noaptea de azi-i
Când scânteie stelele.
Se bucurã copiii,
Copiii și fetele,
De dragul Mariei
Își piaptãnã pletele.
De dragul Mariei
ª-a Mântuitorului
Lucește pe ceruri
O stea cãlãtorului.
Merry X-mas tuturor !!!
Jiji la puscarie...nu ma pot abtine ![]()
Langa bradu-mpodobit
mosul iarasi a venit
si ne-aduce-n traista lui
tot ce e frumos si bun:
fericire, sanatate
mult noroc si spor la toate
mese pline cu bucate
pruncul sfant sa creasca mare
lumina ocrotitoare
sa avem, sa ne-nsoteasca
norocul sa ne tot creasca! ![]()
La Multi Ani mai copii!Am un vis de Craciun care sper ca o sa se implineasca si inca unul...Jiji cu capul strivit intr-un copac dupa o partida de schi.Doamne iarta-ma.Amin!
Sarbatori fericite fanilor Stelei de pretutindeni !
Craciun fericit si La multi ani si la anul multe realizari si impliniri.
FORZA Steaua
sã fim sãnãtosi
Sarbatori Fericite TUTUROR!
Sarbatori Fericite TUTUROR!
Craciun fericit tuturor !!:X
Sarbatori fericite tuturor! Sper sa ne aduca Mosul cadoul in primavara.
craciun fericit
Craciun Fericit tuturor ![]()
Sarbatori fericite tuturor stelistilor!