Sluga mieroasa a patronului vostru s-a dat iar in stamba spunand ca"nu suntem doriti in CL".N-a spus si de ce lasand impresia ,tipic romaneste ,ca toata lumea se ocupa de conspiratia impotriva Stelei.
Am citit articolul de pe gsp si acolo sunt cateva motive care stau in picioare pentru care"nu suntem doriti" bineinteles laolalta cu amanuntele si stilul exagerat binecunoscut la gsp.
Cateva dintre lucrurile scrise acolo cred totusi ca ar trebui asumate de "conducerea "Stelei...daca ar putea sa faca asta...Dar ei nu;ei,in frunte cu limbricul sfios,se considera mereu indreptatiti iar daca nu primesc ceea ce "merita"mereu e altcineva de vina.Nu avem nici noi poate o conducere formidabila ,
dar va spun sincer ca acest individ ,cu slugarnicia si parvenitismul lui ,mi-a devenit absolut libidinos.