Dupa numarul de ocazii ar fi trebuit sa castigati voi;nu o spun cu placere ,dar asa stau lucrurile.
Alaturi de mai multi polisti,va tin pumnii cu Rosenborg si cu di...o in etapa 6.Stiu ca sunteti "condamnati"sa credeti in calificare dar va va fi extrem de greu cu norvegienii;cred ca nu e bine ca in intervalul asta nici un comentator sau ziarist nu a vorbit despre cat de greu va fi acest meci.Nu cred ca s-a creat perceptia corecta privind greutatea acestui meci.S-a spus tot timpul ca "Steaua va razbuna ocaziile ratate etc"dar oricine vede meciurile lui Rosenborg de acasa din editiile CL trecute observa cat de agresiv si rapid joaca!Nu mi-o luati in nume de rau ,dar daca Steaua nu inscrie repede acolo ,cred ca sansele de calificare sunt foarte mici.
