Ia sa vedem:
Steaua - Bacau 1-5 :lol:
Steaua - Petrolul 1-4 :lol:
Petrolul - Steaua 5-1 :lol:
Gloria - Steaua 4-0 :lol:
Arges - Steaua 4-0 :lol:
Rapid - Steaua 5-0 (supercupa) :lol:
Montpellier - Steaua 5-0 :lol:
Steaua - Montpellier 0-3 :lol:
Psg - Steaua 5-0
National - Steaua 1-0 (Zenga aproape ca plangea ca nu le-a dat meciul)
Steaua - Dinamo 0-3 optimile cupei (niste comentatori de la OTV cu ochii in lacrimi)
Dinamo - Steaua 3-2 (umilinta suprema...campioni dupa meciul asta)
Dinamo - Steaua 6-4 (doar aparent meci echilibrat...la 5-1 au oprit motoarele).
Steaua - Dinamo 0-3 (directivele au fost ca meciul sa nu fie televizat)
Deocamdata ne oprim aici.


