Am intrat acum pe site-ul gs.. si sunt inca socat de declaratiile pe care le-am vazut.Cred ca e un vis ca nu mi le pot explica.
1.Dorinel Munteanu: "Suporterii nu ne-au susținut nici mãcar un minut"
Dorinele ,daca explici cum in 3 meciuri de CL Steaua nu inscrie nici un gol si fara spatele lui Kapetanos am fi avut 15 meciuri fara victorie atunci poate iti dai seama de ce nu a mai sustinut ieri nimeni echipa
2.JJ BK: "Dorinel are un cuvînt de spus la business-ul lui, nu la mine"
Cine e antrenorul la Steaua?
3.JJ BK: "Nu mai bag nici un ban la Steaua"
Sa inteleg ca atacantul ala minune de 5milioane de Euro este Piturca JR???
4.JJ BK: "Dacã aveam atacant, câștigam cu Fiorentina"
Ieri il dai afara pe Arthuro si azi spui ca daca aveam atacant castigam.Deci,n-ai vrut sa castigam atunci
5.JJ BK: "Îl regret pe Marius Lãcãtuș"
Asta e cea mai tare .Cine l-a dat afara pe Laca si cum statea atunci Steaua in clasament in campionat si in CL?
Dupa ce am citit aceste declaratii am ajuns la o concluzie:din primavara la Steaua antrenor o sa fie varul alalalt al lui jj MR BRELOC(Vigil Bcali) ca doar el l-a vazut pe caseta pe Toja (American Dream).
Asa macar o sa fie pe fata cine e antrenorul adevarat.
JJ du-te in Laponia sa te joci cu jucariile lui Mos Craciun nu te mai juca cu Steaua Noastra