FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Citate Cu Haz

«12»
1on01.04.2009 20:58

șanse infinitzecimale

 

unul dintre comentatoarele prostevizde, la Austria-România.

D4v1dstelist18.04.2009 19:45

Britney Spears - Apuc sa ajung in tari de peste mari, precum Canada.

 

<- Nu am vrut niciodata sa merg in Japonia, pentru simplul fapt ca nu-mi place pestele. Si cu totii stim ca preparatele din peste sunt foarte populare acolo in Africa.

 

 

 

Christina Aguilera- Unde se va tine Festivalul de film de la Cannes din acest an?

 

George W. Bush - Eu cred ca razboiul este un loc periculos.

 

Eu am opiniile mele, opinii puternice, dar nu sunt intotdeauna de acord cu ele.

Arnold Schwarzenegger- Eu cred ca mariajul dintre gay este ceva care ar trebui sa fie intre o femeie si un barbat.

axl19.04.2009 06:41

-Hristos a-nviat!

-Merci la fel.

1on26.04.2009 18:51

Mingea este bunã, este elasticã, șutatã corespunzãtor se duce departe.

 

Emil Grãdinescu la Otopeni-Steaua, la o transformare sau degajare a cuiva, nu știu a cui.

LDS26.04.2009 22:16

"Trebuie sã vorbesc mult și sã gândesc mult ca sã fac puțin."

 

Cred cã n-are rost sã mai menționez autorul cugetãrii...

1on30.05.2009 15:05

Cristi Borcea: - Dar de ce ai spus cã nu avem fațã de Liga Campionilor? Voi aveți?

Mihai Stoica: - Pãi nu aveți! de fiecare datã cînd vine vorba despre așa ceva, îmi amintesc de reclama aceea cu 4 copii care joacã «Fazan» în tren și la un moment dat trebuie sã gãseascã soluția pentru un cuvînt care se terminã în «nt». Am eu una: «Ntibazonkiza», este jucãtor la Nijmegen.

 

Cristi Borcea: - Dar cum sã spui cã Vasile Turcu nu are bani, el a bãgat 10 miliarde chiar în aceastã sãptãmînã în club.

Mihai Stoica: - Eu nu pot sã-l respect pe acest individ micuț. Nici mãcar nu pot sã-l înțep, cã nu are suprafața atît de mare încît sã fie înțepat. El e mic de tot la Dinamo, acest Mickey Mouse.

stelista2904.06.2009 12:38

Adevarul nu este ceea ce este ci este ceea ce nu este :))

clausblaus05.06.2009 17:07

Jucatorii si antrenorul au facut PIPI pe noi-a declarat piticul atomic,Turcu! :yeahh:

D4v1dstelist06.06.2009 20:27

"Se omoara oameni intre ei si, dupa aceea, dupa nu stiu cati ani, se impaca!"

 

The only one.

razvan2807.07.2009 14:52
Jucatorii si antrenorul au facut PIPI pe noi-a declarat piticul atomic,Turcu! :yeahh:

 

 

Vezi ca Turcu e piticu porno :))

Oricum a fost tare MM cu jucatoru de la NEC Nijmegen

1on23.07.2009 08:01

KRUM BIBIªKOV

Bulgarul venit liber de contract de la Litex Loveci pare a fi departe de pretențiile Stelei. "Nici Kapetanos nu este cel mai tehnic vârf, dar din Bibișkov sare mingea tare ciudat", au comentat la antrenamente fotbaliștii steliști.

 

gsp

 

 

Nu știu dacã o fi adevãrat, dar îmi place formularea.

mircea_1024.07.2009 07:40

"Mai bine era Dinamo la Budapesta, ar fi fost in carciuma si nu mai evacuau hotelul" - Radu Banciu, ieri la un Special pe Sport.ro,inainte de Ujpeste-Steaua.

gio_stgloria31.07.2009 07:36

Jackie Ionescu: "Sahtior ar fi o echipa de locul sapte in Romania"

 

razvan2831.07.2009 15:51

Shaktior ar lua campionatul detasat in Romania , nu locu 7 cum zice asta

Marius31.07.2009 16:11

cine-i shaktior?

razvan2802.08.2009 12:09

Shaktior Donetk...la ce te referi ?

D4v1dstelist08.08.2009 08:06
cine-i shaktior?

 

 

Echipa aia care a cam plecat cu capsa pusa de fiecare data cand a avut de aface cu echipe romanesti.

Ally_stelista12.08.2009 21:34

"Daca nu dadea Ceahlaul 4 goluri, castigam noi cu 1-0!"

(Ion Velea, membru al clubului Electroputere Craiova, dupa meciul Ceahlaul-Electro 4-1 disputat in campionatul 1994/95)

 

"M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat."

(Gigi Becali)

 

"Nu cred ca am fi pierdut acest meci, daca s-ar fi terminat 1-1."

(Uli Hoeness, manager Bayern Munchen)

 

"Meritul pentru titlul castigat de Steaua e 50% al lui Olaroiu si 50% al lui Protasov, dar cel mai mare merit e al meu."

(Gigi Becali)

 

"Milan sau Madrid, important e sa fie din Italia!"

(Andreas Moller, fost international german)

 

"Acest gol i-l dedic lui Ionut Badea, care a nascut azi-dimineata o fetita, iar golul i-l dedic lui."

(Alexandru Baltoi)

 

"Situatia este fara iesire, dar nu e critica."

(Stefan Effenberg, fost international german)

 

"Sper ca acest meci sa nu ramana singurul meu debut la nationala!"

(Sebastian Deisler, jucator la Bayern Munchen, declaratie acordata dupa meciul sau de debut, unicul :-), in echipa nationala)

 

"Noi suntem rapidisti din tata-n fiu, in afara de fiul meu, care e stelist."

(Nicolae Vacaroiu)

 

"Putea fi 3-3!"

(Ioan Sdrobis, antrenorul echipei FC Baia-Mare, dupa meciul Electroputere Craiova - FC Baia-Mare 8-1 disputat in campionatul 1994/95)

 

"Este incontestabila fortuirea ca romanul sa fie un strasnic luptator sarb."

(Cornel Dinu)

 

"Nu stiu cate goluri ar trebui sa marcam ca s-o eliminam pe Betis. Cat mai multe ar fi suficiente."

(Gabriel Bostina)

 

"Filosofia este o transcedentala propedeutica pentru sufletul bantuit de moarte al romanului."

(Cornel Dinu)

 

"Copii, mergeti la scoala, ca si scoala e buna la ceva!"

(Gheorghe Hagi, in vizita la o scoala generala)

 

"Ionel Ganea, ca om, e capabil sa infecteze pana si penicilina!"

(Marian Iancu)

 

"In mare acesta a fost un meci, care, daca s-ar fi desfasurat in alt mod, altul ar fi fost si rezultatul."

(Eike Immel, portar Germania )

 

"Cred ca daca inscriam mai multe goluri decat ei, castigam!"?

(Tamas, dupa Germania - Romania 3-1 /SEP-2007)

cristiii12.08.2009 23:47

''Claudiu Raducanu : la bulanu' meu o sa dau si gol,daca o sa ma convoaca''

 

''reporter : crezi ca vei inscrie in meciul urmator?

Cl Raducanu : La bulanul care il am, cred ca o sa marc si eu un gol.''

 

''Reportera pro : Se poate spune ca Steaua nu are bulan ?

Claudiu Raducanu : asta e dilema protevistei''

 

"Reporter: Ai vazut?! Canicula face ravagii in Romania

Cl. Raducanu: Cine-i dom'le canicula asta"

 

''Cl. Raducanu: pentru o ciorba nu pot sa vin la Craiova''

 

''am zis, da de ce nu, e o sanse''

Lari03.11.2009 01:12

Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple. - Bill Shankly.

«12»