De Arthuro am zis de la inceput ca nu stiu de ce a fost adus.Statistica lui zicea ca Arthuro nu da mai mult de 4-5-6 goluri pe sezon.(doar anul trecut a reusit performanta de a da 10 goluri in 30 si ceva de meciuri)
Si atunci de ce a fost adus?
statistica lui kapetanos inainte de a fi adus o stii? pe ala cum de intelegi de ce l-au adus? nu o sa pricep niciodata ce nu v-a placut la arthuro. era un pivot excelent care facea niste culoare grozave pentru mijlocasi sau extreme. sa nu mai vorbim ca daca dadea gol in loc de bara cu bayern era eroul tuturor acuma. lasa ca ramane Stancu sa vedem ce mare atacant va ajunge.
