FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Arthuro si Abel si-au reziliat contractele

«12»
grizzly10.12.2008 08:38
De Arthuro am zis de la inceput ca nu stiu de ce a fost adus.

Statistica lui zicea ca Arthuro nu da mai mult de 4-5-6 goluri pe sezon.(doar anul trecut a reusit performanta de a da 10 goluri in 30 si ceva de meciuri)

Si atunci de ce a fost adus?

statistica lui kapetanos inainte de a fi adus o stii? pe ala cum de intelegi de ce l-au adus? nu o sa pricep niciodata ce nu v-a placut la arthuro. era un pivot excelent care facea niste culoare grozave pentru mijlocasi sau extreme. sa nu mai vorbim ca daca dadea gol in loc de bara cu bayern era eroul tuturor acuma. lasa ca ramane Stancu sa vedem ce mare atacant va ajunge.

 

zloty10.12.2008 09:49
Nu te supara dar pe Arthuro l-a adus Adi Ilie.

pai nu e vorba de cine i-a adus ,e vorba de ce au plecat si ca nau avut timp sa se integreze , repet cand patronul clubului e gluma proasta a Romaniei mai mira pe cineva ca inaintea unui meci de cl in care nu avem varfuri valide i se reziliaza contractul singurului varf care ar fi putut intra?

Protasov10.12.2008 10:49
Asa a zis ciobanu despre toti, ca n-au valoare.

Oare cum ar fi aratat acum Steaua cu acesti jucatori in lot: Cyril Thereau, PEPE MORENO, MENDOZA, KAPETANOS ?

 

As adauga Danciulescu, Trica, Paraschiv, Bishon, Elton ca sa numim numai cativa.

Virgil10.12.2008 11:21
Parca nu ne-ar fi stricat un varf in seara asta. Ar fi putut, macar lui Arthuro, sa-i rezilieze contractul in vacanta, nu crezi?

 

Nu. Cu toata sinceritatea.

 

Altfel, Dorinel a avansat solutia cu Semedo pe post de Kapetanos. Ori cu Arthuro, ori cu Semedo, tot un drac. :)

 

STEFAN-Steaua10.12.2008 22:00

SA PLECE TOJA !!! MARE TEAPA !!! sa mai dai si bani pe el ? nu joaca nici o minge !

Petre Marin sa fie dat gratis la Dinamo ca mereu da sa scape de minge!

«12»