Vedeti ca va amagiti,generalii acestia vor sa obtina palmaresul ca sa il poate vinde inapoi ciobanului,nu din alte motive.Cand Steaua,care si asa e cum e in ultima vreme,va ramane fara cyulori si palmares,cu ce va ajuta ep voi?Nu vor face alta Steaua,linistiti-va.Oamenii acestia sunt niste hoti,sunt anchetati pt multe infractiuni,nu ne vor aduce Steaua inapoi,veti vedea.
