FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ei sunt Generalii care vor STEAUA

«123»
bogdan_p09.12.2008 14:30

Vedeti ca va amagiti,generalii acestia vor sa obtina palmaresul ca sa il poate vinde inapoi ciobanului,nu din alte motive.Cand Steaua,care si asa e cum e in ultima vreme,va ramane fara cyulori si palmares,cu ce va ajuta ep voi?Nu vor face alta Steaua,linistiti-va.Oamenii acestia sunt niste hoti,sunt anchetati pt multe infractiuni,nu ne vor aduce Steaua inapoi,veti vedea.

Piece of Mind09.12.2008 14:56
Vedeti ca va amagiti,generalii acestia vor sa obtina palmaresul ca sa il poate vinde inapoi ciobanului,nu din alte motive.Cand Steaua,care si asa e cum e in ultima vreme,va ramane fara cyulori si palmares,cu ce va ajuta ep voi?Nu vor face alta Steaua,linistiti-va.Oamenii acestia sunt niste hoti,sunt anchetati pt multe infractiuni,nu ne vor aduce Steaua inapoi,veti vedea.

 

Bun, si care ar fi solutia actualei probleme, in opinia ta?

Assassin09.12.2008 14:58
Matteo09.12.2008 16:44

generalii [**], jegurile astea parvenite de ce nu au tinut de Steaua atunci cand vroia ciobanu sa o ia de ce nu au adus ei bani s-o finanteze ? il urasc pe ciobanu asta cretin dar parvenitii astia sunt mai rau ca el, de ce vor sa ia palmaresul daca nu au alta perspectiva de finantare ? astia vor sa fie linsati cu toata Armata lor in rezerva ?

 

astia au ordin de sus si vor doar sa-i faca rau la cioban, ii doare in cur de Steaua, de palmares si de noi.

redondo09.12.2008 17:03

Becali este in primul rand un prototip uman.Ca el sunt cu miile,doar ca el are o gura foarte bogata. Nu inseamna ca acesti generali sunt OK doar pentru ca se opun lui Becali.

enjoy09.12.2008 23:16

vreau sa va spun ca nu merita sa dati crezare celor scrise de gsp, dosarul despre care se vorbeste e plin de praf si se pare ca cineva si-a adus aminte de el si l-a scuturat putin ca sa mai faca ceva valuri; articolul e plin de greseli de ordin tehnic, cum sa fie Zisu mai mult timp sef la Statul Major General, nici vorba. probabil cei trei, aflati in C.A. al FCSteaua in perioada respectiva trebuie sa raspunda la intrebarile procurorilor si de aici gsp a scos un scenariu de sf. totul nu-i decat un balon de sapun umflat de presa. sa nu fiu inteles gresit dar cred cu tarie ca asta e adevarul si probabil ca in spatele actiunii sa fie si alte interese de grup,etc. vom trai si vom vedea!

Alin199210.12.2008 16:47

Doamne ajuta sa place oieru de la Steaua si sa ii ia niste magnati daia ca sa poata sa bage bani in ea calumea si sa ne duca In finala Champions League acolo unde ne e locul.FORZA Steaua.AZI 2-1 pt Ste

ua

johngotti11.12.2008 13:36
Bun, si care ar fi solutia actualei probleme, in opinia ta?

 

 

 

Care este "problema actuala"?

 

Doamne ajuta sa place oieru de la Steaua si sa ii ia niste magnati daia ca sa poata sa bage bani in ea calumea si sa ne duca In finala Champions League acolo unde ne e locul.FORZA Steaua.AZI 2-1 pt Ste

ua

 

 

Pustiule se vede ca esti crud. Nici minte multa nu ai. Magnati? Terminati cu visele. Nu vine niciun magnat. Magnatii in Romania nu exista. Sunt doar niste infractori. Si aia care mai au bani multi nu stiu cum sa plece din fotbal si voi asteptati magnati. Esti jenant. Dar esti copil.Te maturizezi tu, nu-i problema

 

Foloseste cu incredere butonul edit!

kramer127012.12.2008 04:15

O problema, totusi: cine va avea palmaresul de dupa 1997?

Sunnyblack12.12.2008 17:16

dupa atitia ani nu li rusine sa vina genralipeste!!!!

 

hoti stiga hoti, ce p....a mea e miseria asta??

 

sa plece de unde o venit............

 

microbi in tara asta de 2 bani.

 

nu mai trece mult timp si ajunge ca in grecia...........pt ca nu mai rezista lumea la niste jigodi....

«123»